Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa pakietyzacja - pytania

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Nowa pakietyzacja - pytania

Cześć,

Mam pytania dotyczące nowej (chociaż już nie takiej nowej :)) pakietyzacji kanałów w Orange TV. Do tej pory byłem posiadaczem pakietu Bogatego+Canal+ Prestige+Polsat. Chciałbym zachować to samo. Moje kilka pytań:

 

1. Czy Eleven 4K jest teraz tylko w paczce dodatkowej Eleven? Nie można już jej mieć (wersji 4K), zamawiając pakiet komfortowy?

2. W ramach umowy z nc+ widzę nowy pakiet Extra+. Czy dotyczy on również telewizji IPTV, czy tylko satelity? Tym sposobem bardzo dubluje się z komfortowym z dodatkiem Multi+, więc czy są jakieś istotne różnice poza pojedynczymi kanałami? Co bardziej polecacie?

3. Chciałbym przedłużyć umowę przez internet, ale nie działa dokupywanie dodatkowych pakietów - wyświetla się puste okienko. Mogę przedłużyć tylko na optymalnym. Czy mogę potem na spokojnie domówić inne pakiety na infolinii, czy będzie jakiś problem?

 

Pozdrawiam. 🙂

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Nowa pakietyzacja - pytania

@StraMoldas 

 

Najlepiej przedłużenie zrób na infolinii,ponieważ będziesz miał wtedy 14 dni na odstąpienie od umowy.Będziesz mógł w domu na spokojnie ją przeczytać.Od pewnego czasu kurier z umową już nie przychodzi tylko jest E-umowa,akceptujesz przez e-maila Emotikon: SzczęśliwyEmotikon: Szczęśliwy.

 

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Nowa pakietyzacja - pytania

@StraMoldas 

 

Polecam ten artykuł :

 

https://www.telepolis.pl/wiadomosci/telewizja-i-vod/orange-tv-nowe-kanaly

 

Zawsze bez żadnego problemu będzie można dokupić dodatkowe pakiety,jest to w interesie Orange.

Z rezygnacją w trakcie umowy może być problem.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Nowa pakietyzacja - pytania

Rezygnacji nie chcę, chcę zachować to samo, co miałem. Widzę tylko straszne duble na Extra+ oraz Komfortowym - to jest satka i IPTV wymienione w jednej zakładce? Stąd ten miszmasz?


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Nowa pakietyzacja - pytania

@StraMoldas 

 

Rozumiesz w 100 % Emotikon: SzczęśliwyEmotikon: Szczęśliwy.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Nowa pakietyzacja - pytania

@StraMoldas 

 

Najlepiej przedłużenie zrób na infolinii,ponieważ będziesz miał wtedy 14 dni na odstąpienie od umowy.Będziesz mógł w domu na spokojnie ją przeczytać.Od pewnego czasu kurier z umową już nie przychodzi tylko jest E-umowa,akceptujesz przez e-maila Emotikon: SzczęśliwyEmotikon: Szczęśliwy.

 

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.