Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

ATM rozrywka

Anonim

Nie dotyczy

ATM rozrywka

Witam

Jakiś czas temu na infolinii udzielono mi informacji że na początku roku będzie udostępniony program ATM rozrywka w IPTV orange TV i tu moje pytanie kiedy to nastąpi , i kiedy będą dodane inne kanały z pakietu extra +. Trochę bezsensu kupować pakiet extra + dla 5 programów gdzie reszta dubluje się z pakietami takimi jak optymalny , komfortowy .  Czy może mi ktoś udzielić informacji , ponieważ na infoliniach dowiedzieć się czegoś graniczy z cudem .

8 ODPOW. 8

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

ATM rozrywka

@Anonim Witam kanał jest tylko w wybranym pakiecie nic nie wiadomo by mia być ogólnym pakiecie iptv dostępny może pomylił się  na infolinii konsultant.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 18
  • 1

ATM rozrywka

Ta informacja została podana również podczas ostatniego AMA o ofercie Orange TV.

 

"definiując najbliższą przyszłość jako początek 2020, to tak."

https://nasz.orange.pl/t5/AMA-oferta-Orange-TV/ATM-Rozrywka/td-p/169009

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

ATM rozrywka

@Sztywny311konsultant z AMA tylko wspomniał że pracują nad  tym i że  są takie plany ale kiedy nie wiadomo może w połowię roku


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 18
  • 1

ATM rozrywka

A przeczytałeś chociaż link, który wkleiłem czy po prostu dodałeś post tylko po to, żeby nabijać licznik.

 

Pytanie brzmiało: Czy w najbliższej przyszłości planujecie dodać do oferty kanał ATM Rozrywka, dostępny w NTC?

 

Odpowiedź: definiując najbliższą przyszłość jako początek 2020, to tak.

 

 

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

ATM rozrywka

@Sztywny311  Brałem udział w AMA znam pytania i odpowiedzi dlatego napisałem że Orange  pracuje  nad tym i rozmawiają z Polsatem na ten temat kanału Atm Rozrywka jak dostana zielone światło pojawi się zaraz w ofercie .

Anonim

Nie dotyczy

ATM rozrywka

interesuje mnie jedno dlaczego z ATM rozrywka są takie problemy, przecież to program ogólnodostępny na platformie cyfrowej, a ponadto dostępny jest w ofercie satelitarnej orange tv a w kablowej nie ma, owszem można dokupić  pakiet extra + ale to mija się z celem dla 5 programów kupować pakiet za 30 zł gdzie większość kanałów pokrywa się już z tymi co są w innych pakietach ?  


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

ATM rozrywka

@Anonim  to kwestia praw  i zgód  miedzy Polsatem a  Orange tv

Anonim

Nie dotyczy

ATM rozrywka

ciekawe żadnej odpowiedzi sensownej gdy tylko skończy mi się umowa z wami zegnam firmę która nie szanuje klientów  dalej piszcie sobie że 95 % zadowolonych klientów