Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

3 dekodery w multiroom


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

3 dekodery w multiroom

Witam,

podczas podpisywania umowy 2 miesiące temu handlowiec zapewniał nas, że będzie możliwość podłączenia trzeciego dekodera w ramach jednego pakietu, kiedy tylko dorobimy się trzeciego telewizora. Dziś chcieliśmy zamówić trzeci dekoder na infolinii i się okazuje, że nie mają takiej technicznej możliwości.

Trzeci dekoder był dla nas warunkiem koniecznym, bez którego nie podpisalibyśmy umowy. Zostaliśmy wprowadzeni w błąd. Co z tym zrobić?

Proszę o pomoc

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

3 dekodery w multiroom

@ForgottenLordDzwonić do handlowca 

 

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

3 dekodery w multiroom

Wg mnie lepiej złożyć reklamację np. przez mój Orange. W multiroom można mieć na dziś jeden dekoder (czyli łącznie z głównym dwa). Co nie sprawia, że można kupić samą tv (ale to wychodzi drogo, więcej niż drugi funpack).

 

Jeśli macie jakieś ulotki, materiały z taką ofertą, to warto je dołączyć do reklamacji.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

3 dekodery w multiroom

Reklamacja złożona. Czas realizacji reklamacji: 12 dni. Teraz już wiem, że multiroom ogranicza się do dwóch dekoderów, ale mam prawo nie znać wszystkich technikaliów wszystkich operatorów. U innych operatorów multiroom z większą ilością dekoderów to standard.

Drugi funpack odpada, wychodzi za drogo.

Niestety ulotek nie mam. Jedyne co mam, to słowa handlowca, niematerialne niestety.

Z handlowcem rozmawiałem, stwierdził, że faktycznie podczas podpisywania umowy powiedział nam, że będzie można więcej dekoderów, bo sam był o tym zapewniany, ale niestety we Francji nie mogą sobie poradzić z rozdzieleniem sygnałów i na razie jest jak jest. Gdy go spytałem co teraz, jak sobie to wyobraża, bo czuje się oszukany to powiedział, że zapyta kierownika, czy jest szansa rozwiązania umowy i że się odezwie... nie odezwał się, ale może po świetach.... na razie czekam.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 0

3 dekodery w multiroom

Jak się skończyła sprawa z trzecim dekoderem ? Czy coś się zmieniło w Orange w kwesti możliwości dobrania 3 dekodera do mutiroomu?

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

3 dekodery w multiroom

nic sie nie zmienilo nadal tylko dwa dekodery sa.
ale jest inne rozwiazanie. zamawiasz orange tv go 😉


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

3 dekodery w multiroom

Witam .

 

Jestem z Bolesławca i posiadam netię oraz trzy dekodery telewizyjne umowa kończy się w grudniu 2019 r  , w blokach mamy już światłowód z orange i co z tego ,  tak jak państwo piszecie  , orange proponuje dwa dekodery . 

Dzwonią namawiają ,wysyłają emaile , listy do skrzynki pocztowej  i nie potrafią tego zrozumieć że ja mam trzy telewizory 😉 ręce opadają .


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

3 dekodery w multiroom

No niestety...OPL w ofercie Multiroom ma tylko dwa dekodery. Też nad tym ubolewam. Kiedyś temat poruszony, z niezobowiązującym "może kiedyś"...kiedy, nie wiadomo...


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

3 dekodery w multiroom

@mabud73 Ciekawe jest to, że na protokołach odbioru/przekazania sprzętu jest miejsce na 3 dekodery 😉 Główny+2 Multiroom


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

3 dekodery w multiroom

Ja czekam i mam nadzieje ze w końcu coś się zmieni . Bo telefony mam w orange a telewizje i neta w Netii . I taka lipa .