Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

zepsuty Iphone 6 gwarancja


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

zepsuty Iphone 6 gwarancja

Rękojmia zarówno dla Klienta biznesowego jak i indywidualnego jest 2 letnia o ile zakup nastąpił po 25.12.2014 i nie był to telefon odnowiony.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

zepsuty Iphone 6 gwarancja

Na dziś data nie ma znaczenia 🙂

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

zepsuty Iphone 6 gwarancja

@Piotrekk85 hehe zgadza się 🙂 ale przed tą datą rękojmia dla biznesu była tylko 12 miesięczna 🙂


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

zepsuty Iphone 6 gwarancja

Jestem zbulwersowana postawą Orange w kierunku składanej przezemnie reklamacji na Iphone S6 .Orange twierdzi i to wiem ze 12 miesiecy gearancji daje producent APPLE ,a potem spada odpowiedzialność na sprzedawce czyli Orange.Wiem to od RZECZNIKA PRAW KONSUMENTA !!!Orange twerdzi to jest dla mnie nie do pojecia ,że nie maja zadnej odpowiedzialności ze sprzet tylko oni sprzedaja Usługi Telekomunikacyjne,tylko telefon zakupiłam u nich a nigdzie indziej!!!Orange trzyma sie tez tej wersji ,ze w dniu zakupu telefon był dobry a ze sie teraz zepsól głośnik no ich nic nie interesuje,telefon kupiłam w cenie salonowej .Kto kupuje Zepsuty sprzęt za kwote 3500!!!!Ogólnie tez mam wiele zatrzeżeń do ludzi którzy pracuja w salonach na wiele moich pytań nie potrafia odpowiedzieć!!!jedna pani w Salonie powiedziała beszczelnie do mnie ,ze mogłam przdłużyc z nimi umowe na usługi telekomunikacyjne i nie musiałam wcale brac nowego telefonu .Tylko zaznaczmy ze jak kończy sie okres umowy to KONSULTANCI dzwonia do 5 razy dziennie ,żeby tylko podpisac umowe!!!A jak juz sie tak stanie to radz sobie Człowieku sam bo oni maja to głeboko w nosie jak Telefon sie popsuje .Jezeli Orange nie bierze odpowiedzialności za sprzedawny wraz z umowa sprzęt to po co sprzedaja Te telefony.jeżeli mam telefon w ratach to komu ja spłacam te raty jak nie Orange jakoś dla mnie to jest nie do pojęcia ,skoro oni nic wspólnego nie maja ze Srzętem .Do dziś nie dostałam odpowiedzi gdzie jest mój telefon nikt sie ze mna nie skontaktował w tej sprawie .jestem bardzo rozczarowana i nie zostawie tego napewno Bez ECHA

Anonim

Nie dotyczy

zepsuty Iphone 6 gwarancja

@LOLA81 Tu można sprawdzić ile mamy ale też jest taki zapis na stronie gwarancja Apple


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

zepsuty Iphone 6 gwarancja

@LOLA81: jak najbardziej można skorzystać z odpowiedzialności sprzedawcy. Tylko nie zawsze bezpośrednio jest nim Orange, a firma działająca w imieniu Orange. W tym drugim wypadku to ona ma obowiązek wykonać tzw. rękojmie.

Może uporządkujmy sytuację czy w czymś na Nasz Orange możemy Ci podpowiedzieć. Tu nie jest Biuro Obsługi Klienta, więc nikt nie ma wglądu w Twoje indywidualne konto klienta. Na końcu wspomniałaś, że nie masz informacji zwrotnej? Gdzie składałaś reklamację? to był salon, infolinia, w jakiś inny sposób? W sprawie zniknięcia telefonu? złożyłaś go w salonie, sama wysyłałaś to gdzieś, czy coś innego?

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

zepsuty Iphone 6 gwarancja

Reklamację składałam w C.H.M1 Kraków z tytułu rękojmi i co dalej jak pracownicy nic nie robia zeby mi pomóc tylko mówia nie stworzone rzeczy ze nic juz nie wskóram ,jestem poprostu zbulwersowana postawa ludzi tam pracujących .A wiem że teraz odpowiedzialnośc z srzet spada na sprzedawce a Orange teraz chce umyc od tego ręce .A ja mam dalej spłacac raty za telefon i miec telefon zepsuty super sprawa.To po co konsultanci dzwoniac w celu przedłużenia umowy dzwonia po kilka razy dzienni i namawiaja na przedłużenie umowy +nowy telefon skoro nie bierzecie za sprzdawany sprzet odpowiedzialnosci .W orange kupiłam telefon i od was wymagam dalszej pozytywnej opini dotyczacej mojego telefonu IPHONE S6 ,który miał byc taki super !!!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

zepsuty Iphone 6 gwarancja

A kupowałaś tego iphona w salonie, czy przez infolinię/internet? na fakturze zakupu telefonu są dane Orange Polska?

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

zepsuty Iphone 6 gwarancja

► Poprawiono czytelność wpisu - Moderator Wiktor ◄

 

Mam taka sama sytuacje Emotikon: Smutny(
Iphone podlaczony do ladowania na noc na rano juz nie moglam go wlaczyc Emotikon: Smutny

Telefon ma jeszcze gwarancje
Wczesniej miał juz rozbita szybke

Jak mam opisac sytuacje w salonie aby uwzglednic gwarancje


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

zepsuty Iphone 6 gwarancja

Salon nie rozpatruje gwarancji, tylko producent. Można alternatywnie skorzystać z rękojmi - ale to trzeba sprawdzić sposób zawarcia umowy - i zgodnie z tym zwrócić się do odpowiednie salonu lub bezpośrednio sprzedawcy.

Tu ciężko coś podpowiedzieć. Opisz własnymi słowami. Na odległość nikt nie stwierdzi czy to uszkodzenie mechaniczne czy waga fabryczna czy inna sytuacja podlegająca pod gwarancję lub rękojmie.