Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

oferta kupna telefonu z Orange na OLX

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

oferta kupna telefonu z Orange na OLX

znalazłem ofertę na telefon z sieci Orange, sprzedający posiada fakturę z Orange z informacją o płatności ratalnej, czy kupno takiego telefonu jest bezpieczne? co w przypadku gdy sprzedający okaże się nieuczciwy i nie będzie opłacał rat?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

oferta kupna telefonu z Orange na OLX

Orange na dziś nie stosuje blokady na imei. Zgodnie z obecnymi zasadami sprzedaży ratalnej w Orange własność urządzenia przechodzi przy wydaniu. Więc tego zagrożenia jak w innych sieciach nie ma. A czy to bezpieczne? odpowiedz sobie sam.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

oferta kupna telefonu z Orange na OLX

Orange na dziś nie stosuje blokady na imei. Zgodnie z obecnymi zasadami sprzedaży ratalnej w Orange własność urządzenia przechodzi przy wydaniu. Więc tego zagrożenia jak w innych sieciach nie ma. A czy to bezpieczne? odpowiedz sobie sam.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

oferta kupna telefonu z Orange na OLX

ok, chodziło mi raczej o to czy nie będę miał z tytułu tego że sprzedawca nie płaci rat żadnych konsekwencji? blokad itp...zastanawiam się czy Orange nie wpisze takiego telefonu na listę kradzionych 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

oferta kupna telefonu z Orange na OLX

Orange nie robi Tobie problemów. Ale nieuczciwa osoba sama może zgłosić kradzież. Więc różnie bywa.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

oferta kupna telefonu z Orange na OLX

dlatego mam zamiar spisać umowę kupna/sprzedaży


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

oferta kupna telefonu z Orange na OLX

@PawelB Czy któraś odpowiedź pomogła w podjęciu decyzji? Oznaczenie takiego wpisu, jako rozwiązania, pomoże innym trafić właśnie na te informacje, zachęcam do skorzystania z tej opcji.