Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność S9+


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Dostępność S9+

Witam,

 

Czy jest wiadomo kiedy będzie dostępny Samsung Galaxy S9+ w salonach i centrali ? Po dzisiejszej rozmowie oddzwoniono do mnie po 15 min że niestety nie ma na stanie magazynowym ani jednej sztuki S9+ i nie wiadomo kiedy będzie.. Trochę to zniechęca mnie jako klienta

Proszę o informację

10 ODPOW. 10

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32663
  • 38130
  • 1378

Dostępność S9+

Najlepsze info ma zwykle Rzecznik Orange którego można zapytać na Twitterze...
Anonim

Nie dotyczy

Dostępność S9+

@Zgierek64Według strony www.orange.pl jest dostępny ten telefon. 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Dostępność S9+

Według strony tak, natomiast ja chciałem go w pakiecie Orange Love i wczoraj zamówiłem rozmowę, zostało wszystko załatwione po czym po 15 min oddzwoniono do mnie że niestety nie ma S9+ i nie wiadomo kiedy będzie, zaproponowano mi zwykłego S9 lub S8+ co mnie nie interesuje. Widzę że infolinia a strona to 2 inne światy w orange 😉

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność S9+

@Zgierek64Tak są dwa światy a nawet kosmos w Orange jak zawsze brakuje flagowców tuż po premierze. Kiedy będą nikt ci nie odpowie tym bardziej rzecznik Orange. 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Dostępność S9+

No niestety pozostaje mi chyba tylko czekać ;( Szkoda że nikt oficjalnie nie odpowie na takie zapytanie..

 

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność S9+

@Zgierek64Możesz zadać pytanie Wojtkowi tu https://biuroprasowe.orange.pl/blog/galaxy-s9-s9-przedsprzedazy-czyli-gwiazdy-samsunga/

 

Edit przed chwilą gadałem przez czat i jest dostępny ten S9+


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Dostępność S9+

Napiszę na czacie i zobaczymy co mi odpowiedzą 😕

 

Edit : Na czacie twierdzą że jest dostępny i po raz kolejny podałem numer aby zadzwoniono do mnie, czekam i zobaczymy

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność S9+

@Zgierek64Mogłeś na czacie od razu zamówić teraz przez telefon może być niedostępny w Orange są różne kanały sprzedaży ale mogę się mylić. 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Dostępność S9+

Nie da się, od razu proszą o numer i zlecają rozmowę konsultantowi.