Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

oddawanie telefonu do naprawy ale jest problem

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

oddawanie telefonu do naprawy ale jest problem

Witam.

W 2016 przeszedłem do Orange i wziąłem Abonament z telefonem sony xperia m5. oddałem go już raz do naprawy ogoło kwietnia a teraz na wakacjach gdu dałem jakiemuś przechodniowi telefon by zrobił zdjęcie zbił mi ekran, który również się rozlał. Gdy poszedłem do serwisu okazało się że nie mam karty gwarancyjnej ani dowodu zakupu. jedyne co posiadam to dowód odbioru z naprawy i kilka kartek z opakowania które nie są potrzebne... Czy jest jakaś szansa na naprawę. Oczywiście mam wykypiony pakiet ochrony ekranu.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

oddawanie telefonu do naprawy ale jest problem

Jeśli masz ubezpieczenie lub Orange smart care, to skontaktuj się z infolinią ubezpieczeniową pod nr 501030030.

Na gwarancji lub rękojmi raczej to nie będzie naprawione.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

oddawanie telefonu do naprawy ale jest problem

Jeśli masz ubezpieczenie lub Orange smart care, to skontaktuj się z infolinią ubezpieczeniową pod nr 501030030.

Na gwarancji lub rękojmi raczej to nie będzie naprawione.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

oddawanie telefonu do naprawy ale jest problem

czyli naprawa płatna ,tak?


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

oddawanie telefonu do naprawy ale jest problem

@KimonKoi uszkodzenie mechaniczne raczej nie zostanie naprawione w ramach gwarancji Najlepiej przedzwoń pod nr 501030030 (pn. - pt. 8:00- 18:00) tak jak napisał @Piotrekk85  być może naprawa nastąpi w ramach ubezpieczenia.

 

Jeżeli nie posiadasz dowodu zakupu i karty gwarancyjnej to po kontakcie z BOK możesz otrzymać duplikat.