Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

lg g3 aplikacje

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

lg g3 aplikacje

Witam mam lg g3 z wersja oprogramowania 5.0. Zauważyłem w ustawieniach, że obok aplikacji znajdują sie informacje o dacie. Od czego to zależy, otóż przy niektórych data sie zgadza i jest 2018. A przy innych 1970. Moje pytanie jest takie, czy powinno tak być, i czy sie nie przejmowac a telefon jest ustawiony poprawnie.
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

lg g3 aplikacje

To zależy na ile producent ustawia datę. Część ma null czyli 1970 - początek czasu unixowego (Android to jakiś Unix). Część ma datę kompilacji/bieżącą. Jeśli chodzi o przeciętnego użytkownika końcowego: nie ma to znaczenia. Ew kiedyś tworzono aplikacje ważne np. rok od zakupu ale wielodzietnych firm od tego odeszła (można było to oszukać zmieniając datę ręcznie).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

lg g3 aplikacje

To zależy na ile producent ustawia datę. Część ma null czyli 1970 - początek czasu unixowego (Android to jakiś Unix). Część ma datę kompilacji/bieżącą. Jeśli chodzi o przeciętnego użytkownika końcowego: nie ma to znaczenia. Ew kiedyś tworzono aplikacje ważne np. rok od zakupu ale wielodzietnych firm od tego odeszła (można było to oszukać zmieniając datę ręcznie).

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

lg g3 aplikacje

@michal86 🙂

▬▬▬

Pokaż szczegóły
Jeszcze na marginesie Mrugający robot przypomnę najpożyteczniejszą zasadę panującą na NO:
Jak rozmawiać na Nasz Orange?Jak rozmawiać na Nasz Orange?