Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

jak prawidłowo ustawić łączność internetu w telefonie Nokia 206 Dual


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

jak prawidłowo ustawić łączność internetu w telefonie Nokia 206 Dual

Po zmianie karty sim w telefonie straciłam wszystkie kontakty i poprzestawiały mi się ustawienia, tak iż nie mogę połączyć się z internetem, ani wysyłać, ani odbierać MMS. Proszę o pomoc.

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

jak prawidłowo ustawić łączność internetu w telefonie Nokia 206 Dual

@Huba13  Próbowałaś znaleźć instrukcję? Robiłaś według niej i nie działa? Jeśli nie masz instrukcji to jedna jest tu

 

Update. Warto zresetować ustawienia i zobaczyć czy zadziała. 

Opisy ustawień znajdziesz też na stronie tej Orange


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

jak prawidłowo ustawić łączność internetu w telefonie Nokia 206 Dual

Wejdz w ustawienia łączności,wybierz ustawienia sieci,profil potem edycja i wpisz nazwę sieci Orange Internet

Potem Apn- internet i zapisz to i ustaw jako profil domyslny


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2018
  • 6219
  • 69

jak prawidłowo ustawić łączność internetu w telefonie Nokia 206 Dual

@Huba13  Jeśli chodzi o kontakty to zapewne masz je na starej karcie sim. Włóż ja do telefonu i w opcjach kontaktów powinna być opcja Kopiowania. Skopiuj wszystko do pamięci telefonu, wyjmij stara sim i włóż nowa i gotowe.

U siebie dodatkowo kopiuje jeszcze raz na NOWA kartę sim i kasuje z telefonu. Dzięki temu kontakty mam tylko na sim i przy zmianie telefonu kontakty również będą dostępne.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

jak prawidłowo ustawić łączność internetu w telefonie Nokia 206 Dual

@Huba13 W kwestii kontaktów ja akurat odwrotnie niż @spiro  ... korzystam z zapisywania ich na profilu konta w gmailu i stamtąd przywracam. Jeśli zmieniam telefon (smartfon) na tej samej marki, to zazwyczaj producent umożliwia przeniesienie danych, w tym ustawień na nowszy model...