Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

iphone 6s


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 14
  • 0

iphone 6s

Hej,

 

Od ponad tygodnia mam problem z internetem z sieci komórkowej 3G/LTE, chodź w aplikacji mój orange mam ponad 20 GB jeszcze ponad 2 miesiące, a na koncie ponad 30 zł, nic się nie przedawniło . Problem zaczął się jakoś po aktualizacji iOS do 13.3. Po włączeni transferu sieci komórkowej wyświetla się ikonka 3G / LTE, ale internetu nie ma. Byłem salonie Orange, posprawdzali ustawienia w telefonie, zresetowali ustawienia w swoim systemie, w końcu wymienili kartę sim i dalej nic, przyszedł jedynie SMS że kontrola rodzicielska została wyłączona i powinno być OK. Ja w telefonie resetowałem ustawienia sieciowe, ręcznie zmieniałem ustawieni sieciowe, a nawet ponownie wgrywałem iOS na iphona (poprzez iTunes), dalej internetu nie ma. Czasami wyświetla się chmurka "nie masz subskrypcji usługi transmisji danych"

Sprawa jest o tyle dziwna że moja karta sim (Orange) na innym telefonie (nokia 3.1) sieć 3G/LTE działa normalnie, a inna karta sim (T-mobile) z kolei na moim telefonie sieć 3G/LTE również działa. Po włożeni mojej karty sim (Orange) powrotem do iphona 6s problem ponownie powraca. Jeśli chodzi o telefon i SMS wszystko działa poprawnie.

19 ODPOW. 19

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

iphone 6s

Zmień apn na internetipv6
A nazwę użytkownika i hasło puste.

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 14
  • 0

iphone 6s

Niestety, ale nie działa.

@spiro próbuję i dalej nic się nie zmienia.

Anonim

Nie dotyczy

iphone 6s

@krakus  w tym dziale jest już podobny temat, warto spróbować tamtego rozwiązania.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

iphone 6s

A masz włączone VoLTE?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 14
  • 0

iphone 6s

@Piotrekk85  Tak, ma włączony.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 14
  • 0

iphone 6s

@Anonim  Wiem, próbowałem już ale dalej nic, na czacie w orange też nie pomogli.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

iphone 6s

@krakus wrzuć proszę screeny z ustawieniami do internetu.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 14
  • 0

iphone 6s

IMG-1141.PNGIMG-1142.PNG@spiro  zdjęcia z ustawieniami.