Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

ipad (2018) i Orange VPN

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

ipad (2018) i Orange VPN

VPN działa na ipadzie. Reklamacja tu nic nie pomoże, bo to nie jest błąd ze strony operatora. Na usłudze dodatkowa karta sim nie działa usługa Orange VPN. Można jednak podłączyć to w sposób niestandardowy, ale musisz trafić na osobę z odpowiednim dostępem - w dziale reklamacji może się to nie udać.
Profile są przypisane na numer IMSI.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 10
  • 0

ipad (2018) i Orange VPN

Dzięki za wyjaśnienia. Teraz wszystko jasne tylko w sumie nie wiem jak teraz to załatwić.

Widzę że będę musiał przejrzeć mój kontrakt z Orange i podpisać nowe umowy żeby zapewne dostać oddzielnego sima jako głównego do tabletu. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

ipad (2018) i Orange VPN

A masz ofertę dla firm czy dla klienta indywidualnego?

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 10
  • 0

ipad (2018) i Orange VPN

Indywidualna. Pakiet wspólny na 4 numery + dostałem tą dodatkową kartę internetową na której włączono mi VPNa. Była jako bonus do karty głównej. 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

ipad (2018) i Orange VPN

Ach to stara oferta. Nie wiem co można namieszać. Kiedyś można było dobrać jakiś mały internet mobilny, mieć współdzielenie GB na koncie, i płacić ciut taniej. Ale z tą ofertą raczej nie wypali.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 10
  • 0

ipad (2018) i Orange VPN

No nic, na szczęście w wrześniu skończył mi się cały kontrakt z Orange i mam już umowę na czas nieokreślony. Najwyżej przeniosę gdzieś wszystkie numery, gdzie lepsza oferta, a tu kupię sobie tylko ten Internet z VPN, bo prawdę mówiąc tylko Orange ma obecnie publiczne IP dla os fiz.

Zobaczę ale dzięki za wyjaśnienia bo teraz już wiem na czym stoję.