Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

iPhone 6s brak MMS po instalacji oprogramowania iOS12


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

iPhone 6s brak MMS po instalacji oprogramowania iOS12

To za duży. Max 1MB.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 6
  • 0

iPhone 6s brak MMS po instalacji oprogramowania iOS12

Dziękuję za informację. Spróbuję z mniejszym. Ale nadal nurtuje mnie to powiadomienie o niewysłaniu MMS-a pomimo, iż został wysłany i dostarczony.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2019
  • 6221
  • 69

iPhone 6s brak MMS po instalacji oprogramowania iOS12

@mafo, może iphone nadal próbuje wysłać tę zbyt dużą wiadomość? Jeśli możesz to usuń wszystkie niewysłane (oczekujące) wiadomości (nie mam iphone i nie mam pewności czy posiadają takie zaawansowe opcje)


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 6
  • 0

iPhone 6s brak MMS po instalacji oprogramowania iOS12

Te wiadomości ze zdjęciami dotarły do nadawców, a telefon zasygnalizował standardowym dźwiękiem wysłanie wiadomości. Natomiast po 25-30 minutach od wysłania przyszła sms-owa informacja o niewysłaniu wiadomości z załącznikiem i przy tej, już wysłanej wiadomości pojawiła się czerwona literka "i" w czerwonym kółku. Jak się kliknie na tą literkę to można ponownie spróbować wysłać tę wiadomość. Natomiast wczoraj też wysłałem filmik o wadze 32MB i dotarł do nadawcy, natomiast po około 30 minutach dostałem informację sms-ową, że nie można było wysłać takiego filmu.

To wszystko się zadziało od wgrania nowego oprogramowania iOS12. 

Nie wiem co o tym sądzić, czy to jest wina telefonu i oprogramowania, czy znów operator Orange nie nadąża z oprogramowaniem i są problemy tak jak przy poprzedniej aktualizacji na iOS11.