Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

iOS 14 - problemy z APNami


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

iOS 14 - problemy z APNami

Nowa wersja i nowe problemy z apnami. Dla użytkowników jabłuszek jak zawsze przypominamy, że jeśli nie działa necik, to trzeba zmienić apn. Dostępne domyślnie są dwa: internetipv6 i internet i zwykle tylko jeden z nich działa. Jak zmienić info tutaj https://support.apple.com/pl-pl/HT201699

32 ODPOW. 32

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

iOS 14 - problemy z APNami

Dzięki za zainteresowanie tematem! Doceniam, już chciałem robić downgrade, ale powalczymy;)

Z domyślnym apn: internetipv6, username: internet, password: internet nie śmiga mi pół internetu. Niestety po zmianie na internet, internet, internet mam "nie udało się uaktywnić sieci komórkowej". Masz jakiś pomysł? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

iOS 14 - problemy z APNami

A próbowałeś wcześniej wyzerować ustawienia sieciowe? To numer w abo, na prepaidzie, nju lub Flex?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

iOS 14 - problemy z APNami

Flex, esim.

Próbowałem, wraca do tego internetipv6, internet, internet i śmiga Google.com, nie śmiga Gazeta.pl. Dziwne, że z internet, internet, internet nie rusza w ogóle net.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

iOS 14 - problemy z APNami

A po zmianie apn włączasz i wyłączasz na chwilę tryb samolotowy?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

iOS 14 - problemy z APNami

Tak, dołożyłem też restart.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

iOS 14 - problemy z APNami

A poproś na czacie Flexa o "zerowanie lokalizacji" (nie wnikaj co to znaczy). Potem zgubisz zasięg i zrób ponowny restart. Potestuj oba apny. Jak nie działa to chyba trzeba czekać aż technicy Orange przygotują ustawienia pod ios14.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

iOS 14 - problemy z APNami

Niestety, po zabiegu to samo. ipv6 częściowo, internet (ipv4) w ogóle. 

No nic, dziękuje za pomoc. Będę wdzięczny w razie czego za info gdzieś na forum, jak uda się ogarnąć, bo chętnie bym wrócił do 14;)

 

Dziękuje, pozdrawiam!


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

iOS 14 - problemy z APNami

U mnie to samo na v6 - pół internetu nie działa. Na APN "internet" nie łączy się w ogóle. Do czasu naprawienia błędu zmuszony jestem używać VPN (np. darmowy 1.1.1.1 albo inne)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364