Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

iOS 14 - problemy z APNami


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 21
  • 0

iOS 14 - problemy z APNami

Dzięki za ten wątek, dzięki niemu ciekawość instalowania pierwszej developerskiej bety u mnie trochę się ostudziła 😄


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

iOS 14 - problemy z APNami

W Orange na kartę dalej występuje problem z APN, internetipv6 z haslem internet. Na sieci mobilnej wczytuja sie tylko witryny obsługujace ipv6, wszystkie ipv4 odrazu są odrzucane, wygląda mi na to, że problem nie leży w iOS, a własnie w ustawieniach APN orange. W czwartek zgłosiłem do supportu technicznego zgłoszenie na ten temat, w sobote dostałem SMS, że zgłoszenie zostało zrealizowane, lecz nikt sie ze mna nie skontaktował, ani usługa nie zaczeła działac poprawnie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

iOS 14 - problemy z APNami

Problem jest braku obsługi dual ipv6 w Orange. Inne sieci po wybraniu połączenia przez ipv6 gdy strona go nie obsługuje - przerzuca ruch do ipv4. Orange tego nie robi w niektórych taryfach.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

iOS 14 - problemy z APNami

Odpowiedź, która otrzymałem od supportu to, że mam wrócić do iOS 13.3 bo oni nie wspierają nie oficialnego oprogramowania - ok. Ale we wrzesniu gdy wyjdzie iOS 14 problem znów wróci.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 4
  • 0

iOS 14 - problemy z APNami

To jest właśnie odpowiedz certyfikowanego przedstawiciela Apple jakim jest Orange.😀


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

iOS 14 - problemy z APNami

Orange nie jest przedstawicielem Apple 🙂

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

iOS 14 - problemy z APNami

@Jaro30 A czy iOS14 jest już w wersji finalnej czy to ciagle beta? Bo nie bardzo rozumiem.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 4
  • 0

iOS 14 - problemy z APNami

Trochę prowokacji i już się towarzystwo ożywiło 😀 , ale przynajmniej wiemy że Orange narazie nic z tym problemem nie zrobi i nie mam o to pretensji tylko o brak grzecznej i rzeczowej odpowiedzi w temacie.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 21
  • 0

iOS 14 - problemy z APNami


@sebaswiderskinapisał(-a)

@Jaro30 A czy iOS14 jest już w wersji finalnej czy to ciagle beta? Bo nie bardzo rozumiem.


Moim zdaniem to dobry moment na przyglądanie się takim problemom. Oczywiście, że wersje beta zawierają błędy na tym etapie wdrożenia, ale to też idealna sytuacja by z wyprzedzeniem inne obszary, inni partnerzy technologiczni danej usługi mogli zacząć planować wdrożenia u siebie. I mam nadzieję, że tak jest, nie oczekuję by na etapie bety systemu obsługi telefonu, operator dający sieć temu telefonowi i systemowi miał już gotowe rozwiązanie, ale mam nadzieję, że prace są już rozpisywane i na moment wdrożenia wersji oficjalnej i Orange będzie gotowy.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 21
  • 0

iOS 14 - problemy z APNami

Na jednej ze stron poświęconych urządzeniom Apple wyczytałem, że ktoś poprosił Orange o 

wyłączenie usługi: "całkowita blokada dcb" i Internet zaczął działać. Zgłosiłem coś takiego na czacie Orange Flex, mam nadzieję, że pomogą. Dam znać!