Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

ROZWIĄZANE

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

@radek7, zauważyłeś, że problem z MMSami pojawił się po aktualizacji iOS do 11, prawda? Myślisz, że wraz z wypuszczeniem aktualizacji przez Apple, operatorzy - jak jeden mąż - postanowili wyłączyć MMSy? 😉
Proszę, zastanów się czy odpowiednio kierujesz swoją irytację.
btw, dlaczego nie włączysz Rozmów przez WiFi? Wiele osób twierdzi, że to załatwia problem i nie trzeba wyłączać WiFi...

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

Irytacja jest duża. Polski operator nie nadąża za techniką instalowaną w nowych telefonach chociaż sam je proponuje w swojej ofercie. Nieporozumienie. Przełączenie telefonu na WI-FI jest dosyć kłopotliwe. Podczas rozmowy gdy przełącza się zasięg sygnału z różnych routerów rozmowa zostaje przerywana. Jest to dosyć denerwujące i zmuszające do rozmowy stojąc w jednym miejscu.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 13
  • 1

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

W odpowiedzi na wątpliwości co do mojej irytacji pragnę przypomnieć, że Orenge jest partnerem Apple i to w interesie obydwu podmiotów powinno zależeć aby klient kupujący telefon za 3 tys zł był zadowolony.

A w tej chwili konsultant Apple zrzuca problem na operatora a o ile pamiętam Przedstawiciel Orange stwierdza, że problemu nie ma.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

@radek7zobacz co wyżej napisał Artur. Mam znajomych z innych sieci i mają dokładnie ten sam problem z MMSami. Odbierając na infolinii też słyszę o tym problemie. Także jest to znacznie większe i nie zależy od Orange.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 6
  • 0

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

Nie do końca się zgadzam. Mam drugiego iPhone w sieci Plus i tam takich problemów nie ma. Po ostatniej aktualizacji nic się nie zmieniło. Natomiast w iPhone w sieci Orange zniknęły możliwości wprowadzenia ręcznego ustawień do wysyłania mms-ów.

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 6
  • 0

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

Poza tym ciekawostką jest to, że do innego iPhone mogę wysłać MMS, natomiast do telefonów innych marek już niestety nie. 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

Odnośnie ciekawostki to dlatego, że gdy wysyłasz grafiki pomiędzy iPhonami to są przekazywane przez iMessage, a nie MMS.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 6
  • 0

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

Właśnie sprawdziłem i mój syn ma iPhone w sieci Play i też nie ma problemu z wysyłaniem MMS-ów. Także podejrzewam, że problem tkwi w firmie Orange... 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

Czy coś sie zmieniło w tej kwestii u innych ???
U siebie nadal muszę rozłączać wi-fii.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

To problem tylko i wyłącznie po stronie Orange. Na iPhonie z wcześniejszą wersją oprogramowania też zniknęła możliwość wysyłania mms'ów. 
Orange, nie opowiadajcie bajek. Sami stworzyliście problem i nie macie rozwiązania. 

Rozwiązanie jakie proponujecie tj. wyłączanie wifi , kompromituje Was na całej linii.