Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

brak transmisji danych orange A510F


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

brak transmisji danych orange A510F

Witam. Posiadam A5 2016 rok bralem karte nano sim nie dawno z salonu orange.. Probówalem skonfigurowac wedlug strony jednak mi nie dziala. działa dopiero jak mam wpisane w APN zamiast internetipv6 to sam internet a w protokole apn mam Ipv4/ipv6.. zamiast ipv6. czy przez takie ustawienia nie bedzie dzialal internet lte? bede mial ograniczona predkosc? dlaczego tylko w takim ustawieniu mi dziala? potrafi ktos wyjasnic?

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

brak transmisji danych orange A510F

@BariCade powinno CI wszystko działać już oki. Internet LTE będzie działał jak najbardziej w takich ustawieniach. Co do protokołów - ipv6 to dość nowy protokół, więc......część stron działa już tylko na nim.........starsze strony działają na ipv4. Tak więc śmigaj po Internecie śmiało 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

brak transmisji danych orange A510F

Internet lte będzie działał dla 99% stron. Bardzo zaawansowane strony czy opcje wymagają ipv6 - chyba, że z nich korzystasz.

Brak połączenia po ipv6 wynika z "zapchania" protokołu. Obecnie wszystkie nowe brandowane telefony mają domyślnie ten protokół. Starszy ipv4 jest niestety bardziej dostępny w Orange.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

brak transmisji danych orange A510F

Telefon nie brany w orange ze sklepu normalnie. Na razie korzystam dobrze smiga dzieki za wyjasnienie. A jakie strony np korzystaja z tego ipv6? Tak juz dla wlasnej informacji pytam

Anonim

Nie dotyczy

brak transmisji danych orange A510F


BariCade napisał(-a):

Telefon nie brany w orange ze sklepu normalnie. Na razie korzystam dobrze smiga dzieki za wyjasnienie. A jakie strony np korzystaja z tego ipv6? Tak juz dla wlasnej informacji pytam


Masz tu na temat ipv6


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

brak transmisji danych orange A510F

Ja działam pod Funbox 2 bez rozszerzenia w loginie o dane protokołów, nie mam ani IPv4 ani IPv6.... i nie rzuciły mi się żadne problemy.

Anonim

Nie dotyczy

brak transmisji danych orange A510F

@Misiek62 Dziwne nie masz IPv4 a co ty masz ?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

brak transmisji danych orange A510F


vdsl2 napisał(-a):

@Misiek62 Dziwne nie masz IPv4 a co ty masz ?


Mój login wprowadzony w pole do ustawień neostrady kończy się na @neostrada.pl i tyle. Ale z tego co widzę w różnych miejscach ustawień FunBoxa to działam pod IPv4. Mam Funbox 2