Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

brak karty gwarancyjnej

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

brak karty gwarancyjnej

Nie wiem czemu nie dodała się treść opisu? W skrócie, zamówiłem telefon przez internet i w pudełku brakuje karty gwarancyjnej. Jak mogę ją uzyskać? I jak mogło jej zabraknąć?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 28
  • 128
  • 2

brak karty gwarancyjnej

Od grudnia 2017r. karty gwarancyjne nie są wydawane. Na fakturze sprzętowej masz podany IMEI urządzenia, który jest potrzebny do oddania sprzętu do serwisu. Więc nie musisz mieć karty gwarancyjnej w chwili obecnej. No chyba, że telefon jest zakupiony przed tym okresem to wystarczy się skontaktować z BOK i zostanie Ci wysłane potwierdzenie wydania sprzętu na maila. Emotikon: Szczęśliwy

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 16
  • 22
  • 0

brak karty gwarancyjnej


@Misiek8520napisał(-a)

Nie wiem czemu nie dodała się treść opisu? W skrócie, zamówiłem telefon przez internet i w pudełku brakuje karty gwarancyjnej. Jak mogę ją uzyskać? I jak mogło jej zabraknąć?


*100 lub 510 100 100 dział faktur i płatności, tam powinni Ci pomóc.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

brak karty gwarancyjnej

Karta Gwarancyjna powinna być osobno, Taka żółta kartka formatu A4 razem z innymi dokumentami takimi jak faktura. Zobacz dokładnie.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

brak karty gwarancyjnej

Tak wiem, powinna być. Jednak jej nie ma. Wszystkie dokumenty miałem razem w pudełku, które było zaklejone więc nawet opcja, że kurier nie dał również nie wchodzi w grę. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

brak karty gwarancyjnej

A jaki telefon ? bo Iphone nie ma np.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 28
  • 128
  • 2

brak karty gwarancyjnej

Od grudnia 2017r. karty gwarancyjne nie są wydawane. Na fakturze sprzętowej masz podany IMEI urządzenia, który jest potrzebny do oddania sprzętu do serwisu. Więc nie musisz mieć karty gwarancyjnej w chwili obecnej. No chyba, że telefon jest zakupiony przed tym okresem to wystarczy się skontaktować z BOK i zostanie Ci wysłane potwierdzenie wydania sprzętu na maila. Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

brak karty gwarancyjnej

Pierwszy raz słyszę, wszyscy właśnie mówią o tej żółtej kartce. Ale jeśli tak no to super. Dziękuję bardzo za odpowiedź. Pozdrawiam. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 28
  • 128
  • 2

brak karty gwarancyjnej

NmzcEmotikon: Szczęśliwy