Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

brak internetu 4g/lte iphone6


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

brak internetu 4g/lte iphone6

Witam, w telefonie Iphone 6 nie działa mi internet 4g/lte. Po włączeniu danych komorkowych od razu laczy mi 3G. Sytuacja ta ma miejsce od ponad tygodnia. Czy ktos jest w stanie podpowiedzieć mi co zrobić? Może źle skonfigurowany telefon?

Dodam, że posiadam taryfę Smart Plan LTE, dodatkowo mam internet LTE FreeNet SIMO dla całego konta.

12 ODPOW. 12

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32394
  • 36573
  • 1369

brak internetu 4g/lte iphone6

A czy LTE działało wcześniej na tej karcie sim?
czy zmieniałeś taryfę ostatnio? bo nie wiem czy to nowy numer czy zmieniałeś taryfę?


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 306
  • 518
  • 14

brak internetu 4g/lte iphone6

Jesteś w zasięgu LTE? U innych osób z telefonami w Orange działa LTE? 

 

Upewnij się czy odpowiednia opcja jest włączona w telefonie: Ustawienia-> Sieć komórkowa-> Opcje danych kom.-> Włącz LTE. Powionno być "Głosowy i danych" lub "Tylko dane".


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

brak internetu 4g/lte iphone6

Zmieniałem taryfę 10 kwietnia 😉


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

brak internetu 4g/lte iphone6

Załączam zdjecie z ustawień w telefonie.


IMG_2230.PNG

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 306
  • 518
  • 14

brak internetu 4g/lte iphone6

Masz starą wersje oprogramowania w telefonie. Aktualizu je do najnowszej: Ustawienie-> Ogólne-> Uaktualnienia. Może to rozwiąże problem. Daj znać. 

Anonim

Nie dotyczy

brak internetu 4g/lte iphone6

Zapoznaj się z tym tematem: https://nasz.orange.pl/t5/Telefony-i-tablety/iPhone-R%C4%99czna-konfiguracja-internetu-w-Orange/m-p/... Jeśli jesteś pewny że wszystko masz ustawione jak należy skontaktuj się z BOK, może coś przy zmianie taryfy wyłączyło na Twoim numerze dostęp do LTE.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

brak internetu 4g/lte iphone6

Oprogramowanie 10.3.2 i dalej to samo, nie mam opcji "głosowe i danych". Mam wciąż tylko to LTE
IMG_2252.PNG

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32394
  • 36573
  • 1369

brak internetu 4g/lte iphone6

skontaktuj się z bok i upewnij się że masz włączone apny od lte po zmianie taryfy

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

brak internetu 4g/lte iphone6

A czy karta SIM moze mieć znaczenie? Brałem ostatnio samo przedłużenie a karte mam juz od jakiegoś czasu.