Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

GALAXY S7 EKRAN i dziwny defekt?

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

GALAXY S7 EKRAN i dziwny defekt?

Witam, od jakiegoś miesiąca używam galaxy s7, telefon jak telefon przycisk home pojawiła się mała ryska którą jestem w stanie zaakceptować ale... dzis zobaczylem cos takiego jestjestjestjestbrakbrak



Na jednym zdjęciu - pod innym kątem już tego nie widać, nie czuć żadnego wybrzuszenia pod palcem czy czegokolwiek. Pytanie brzmi co to - i co z ttym w ogóle zrobić, to nowy telefon dlatego każdy uszczerbek mnie mocno denerwuje. Ktoś spotkał się z tym samym? Na moje oko to jakieś wgięcie, tylko skąd ono by się tam wzięło? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

GALAXY S7 EKRAN i dziwny defekt?

@jarek199715 Jak masz, zastrzeżenia do swojego telefonu to zgłoś, się do serwisu my na forum nie jesteśmy ci pomoc. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10
Anonim

Nie dotyczy

GALAXY S7 EKRAN i dziwny defekt?

@jarek199715 Jak masz, zastrzeżenia do swojego telefonu to zgłoś, się do serwisu my na forum nie jesteśmy ci pomoc. 

Anonim

Nie dotyczy

GALAXY S7 EKRAN i dziwny defekt?

Może to wzdęcia 😜 Za bardzo nakarmiles telefon energią 😜 Teraz na poważnie - tak jak pisze możesz zgłosić swoją uwagę do producenta/serwisu. Samsung ma też swoją infolinię więc.....możesz najpierw opisać swój problem telefonicznie.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

GALAXY S7 EKRAN i dziwny defekt?

@jarek199715  najpierw zadałbym sobie pytanie w jaki sposób ta "wada" wpływa na funkcjonalność telefonu? Jeśli jesteś w stanie to opisać, to wtedy reklamowanie może mieć sens. 

Anonim

Nie dotyczy

GALAXY S7 EKRAN i dziwny defekt?

@@Misiek62 Wada czy cecha uzytkowa? 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

GALAXY S7 EKRAN i dziwny defekt?


vdsl2 napisał(-a):

@@Misiek62 Wada czy cecha uzytkowa? 


@Anonim, nie wiem, autor tematu też nie do końca precyzuje co u Niego powoduje dyskomfort i na czym on polega, tylko subiektywne wrażenie, wręcz tylko optyczne, bo jak dobrze pamiętam pisze, że nie ma wybrzuszenia.

Więc ja postawię pytanie: co obejmuje gwarancja?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

GALAXY S7 EKRAN i dziwny defekt?

@jarek199715  zrobiłeś coś z tym "defektem" ??


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

GALAXY S7 EKRAN i dziwny defekt?

Chodzi mi tylko i wyłacznie o optyke, jestem osoba ktora zwraca uwage na takie szczegoly dlatego pytam czy jestem w stanie cos z tym zrobic poprzez gwarncje

Anonim

Nie dotyczy

GALAXY S7 EKRAN i dziwny defekt?

@jarek199715Po prostu udaj się do serwisu.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

GALAXY S7 EKRAN i dziwny defekt?

Normalne masówka produkcji, jakość spada na dalszy plan. Ja bym sie tym nie przejmował, ponieważ jak wyślesz do serwisu, może wrócić w gorszym stanie Emotikon: Szczęśliwy To nie jest jakas wielka wada. Twoja decyzja Emotikon: Szczęśliwy