Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Znaleziony telefon z zablokowaną kartą SIM

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 10
  • 0

Znaleziony telefon z zablokowaną kartą SIM

Witam takie pytanie Czy po znalezieniu telefonu z zablokowana kartą SIM Jest możliwość po podaniu Numer seryjny (ICCID) Orange znajdzie klienta telefonu 

 

________________
* Doprecyzowałem temat wątku – moderator Michał

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18458
  • 52780
  • 713

Znaleziony telefon z zablokowaną kartą SIM

@Camel9 może znaleźć, ale danych nie udostępnia osobom prywatnym. Takie informacje tylko na polecenie prokuratora lub udostępnienie służbom mundurowym.

 

________________
* Edytowałem wpis – moderator Michał

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18458
  • 52780
  • 713

Znaleziony telefon z zablokowaną kartą SIM

@Camel9 może znaleźć, ale danych nie udostępnia osobom prywatnym. Takie informacje tylko na polecenie prokuratora lub udostępnienie służbom mundurowym.

 

________________
* Edytowałem wpis – moderator Michał


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13028
  • 53501
  • 621

Znaleziony telefon z zablokowaną kartą SIM

@Camel9  wszystkie telefony z dystrybucji Orange są w bazie danych . Nawet można się pokusić o weryfikację po numerze zablokowanej karty. 

Warto odnieść telefon do salonu i spróbować ustalić dane klienta, jednak ich nikt nie udostępni.

Może salon powiadomi właściciela o znalezisku na numer przypisany do karty nowej , po wymianie i zgłoszeniu zagubienia sprzętu

Jeśli się nie uda, zgłosiłbym na Policję 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22156
  • 181

Znaleziony telefon z zablokowaną kartą SIM


@Camel9napisał(-a)

Witam takie pytanie Czy po znalezieniu telefonu z zablokowana kartą SIM Jest możliwość po podaniu Numer seryjny (ICCID) Orange znajdzie klienta telefonu 

 

________________
* Doprecyzowałem temat wątku – moderator Michał


Możliwe? Być może. Czy tobie się uda? Na pewno nie. Możesz albo telefon oddać do jakiegoś biura rzeczy znalezionych albo go jakoś zagospodarować. Do niektórych telefonów da się włamać i wtedy często nie jest problemem ustalenie właściciela.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2397
  • 9927
  • 85

Znaleziony telefon z zablokowaną kartą SIM

Cześć @Camel9 

Jeśli znaleźliśmy telefon i nie możemy w żaden sposób skontaktować się z jego właścicielem, musimy udać się na komisariat lub do biura rzeczy znalezionych.

Pozdrawiam 🙂

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 10
  • 0

Znaleziony telefon z zablokowaną kartą SIM

Nie potrzebuje danych osobowych i nie napisałem tak To w kwestii Orange leży jak mają taką możliwość i dobrze by było Ale dzięki za info 

 

No właśnie ja sobie ulatwilem życie i zadzwoniłem 😁 ale z tym drugim że znajdą itp to jeszcze bym się wstrzymał z otwieraniem szampana Dzwoniłem i sprawdza zobacza 

 

________

* Scalenie wpisów - Bartłomiej