Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zakupiony telefon jest porysowany


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Zakupiony telefon jest porysowany

Witam. W grudniu 2016 roku kupiłam w salonie Orange telefon Huawei P9 lite. Na telefonie już w czasie zakupu naklejona była folia zabezpieczająca ekran. Dziś postanowiłam folię zdjąć. Niestety okazało się, że pod folią ekran jest dość poważnie zarysowany. Rysy są małe i chyba niezbyt głębokie, jednak jest ich dużo. Na pewno nie są wynikiem mojego użytkowania, telefon nigdy mi nie spadł, na ekranie oprócz foli założone było szkło a telefon trzymałam w etui. Nie wiem co mam zrobić z tym fantem. Czy telefon mogę jakoś reklamować? Czy już nic nie da się zrobić?
3 ODPOW. 3

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Zakupiony telefon jest porysowany

Na Nasz Orange niestety nikt nie jest w stanie jednoznacznie odpowiedzieć czy w tym przypadku uznana zostanie reklamacja telefonu na gwarancji. Niemniej jednak warto skontaktować się z Orange, najlepiej przejść do salonu Orange, przedstawić sytuację konsultantowi i ewentualnie spróbować reklamować. Trudno powiedzieć czy w tym przypadku producent ją uwzględni pozytywnie, pomimo tego, że zostanie opisane zgłoszenie jako nie z Twojej winy. Niestety Huawei P9 Lite nie obejmuje 3 miesięczna gwarancja ochrony wyświetlacza (jak w przypadku modelu Huawei P9 i P9 Plus). Pozdrawiam i życzę miłego dnia! 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Zakupiony telefon jest porysowany

Mhm.....dziwna sytuacja?? A da się przykleić szkło hartowane na folię ochronną?? Nic Ci nie odciągało?? Spróbuj reklamować w salonie Orange, ale........nikt Ci raczej nie uwierzy w to co opisujesz, bo samemu mi w to ciężko uwierzyć. Jeśli rysy nie są głębokie to nałóż na wyświetlacz ponownie dobrej jakości szkło hartowane i .............. nic innego mi nie przychodzi do głowy. Pozdrawiam.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Zakupiony telefon jest porysowany

...też to tak odebrałem @Anonim. "Chodowanie" foli zabezpieczającej (tej cienkiej) na telefonie skutkuje odklejaniem się jej, dostawaniem pod nią kurzu i rysowaniem ekranu (a raczej drugej folii, tej użytkowej). Osobiście przy zakupie P8lite, miałem dwie folie...fabryczną zabezpieczającą podczas transporu/prezentacji (cienka na ekranie i tylnej obudowie) i zabezpieczającą podczas użytkowania (ekran). Tą drugą wymieniłem po pół roku na szkło hartowane.