Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Xperia Z3 nie działa główny aparat fotograficzny

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Xperia Z3 nie działa główny aparat fotograficzny

Witam. Jestem tu pierwszy raz.

Mam problem. Nie działa mi główny aparat fotograficzny - drugi działa. Stało to się w kilka godzin po aktualizacji systemu (przyszło zawiadomienie i zaktualizowałam). Zrobiłam jedno zdjęcie i ekram zrobił sie czarny - i taki został do dziś. Poczytałam w Internecie i znalazłam kilka wypowiedzi o podobnych problemach. Zauważyłam, że każdy pisał, o uprzedniej akytualizacji, ale to nie jest pewne, czy to wina aktualizacji, czy nie. Są jakieś porady o jakichś debugowaniach, rootowaniach, powrotach do ustawień fabrycznych, itp. ale dla mnie to czarna magie, wiec odpada, abym coś takiego zrobiła.

Czy ktos ma/miał podobny problem? Co mogło sie stać? Jak temu zaradzić?

Jakieś podpowiedzi?

Pozdrawiam 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Xperia Z3 nie działa główny aparat fotograficzny

Na początek spróbuj zresetować telefon do ustawień fabrycznych zrobisz to w prosty sposób w menu dale ustawienia.Jeśli to nie podziała to po prostu oddaj telefon na gwarancji.Masz go w Orange zakupione i masz jeszcze gwarancję na niego? Może i szło by coś więcej zaradzić ale skoro mówisz że te różne rzeczy o których piszesz to dla Ciebie czarna magia to lepiej się nie bawić... 🙂 Też jeśli masz na niego jeszcze gwarancję to te rzeczy o których piszesz mogły by anulować gwarancje.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Xperia Z3 nie działa główny aparat fotograficzny

Na początek spróbuj zresetować telefon do ustawień fabrycznych zrobisz to w prosty sposób w menu dale ustawienia.Jeśli to nie podziała to po prostu oddaj telefon na gwarancji.Masz go w Orange zakupione i masz jeszcze gwarancję na niego? Może i szło by coś więcej zaradzić ale skoro mówisz że te różne rzeczy o których piszesz to dla Ciebie czarna magia to lepiej się nie bawić... 🙂 Też jeśli masz na niego jeszcze gwarancję to te rzeczy o których piszesz mogły by anulować gwarancje.

Anonim

Nie dotyczy

Xperia Z3 nie działa główny aparat fotograficzny

@MariolaDeszczak a zrób reset telefonu, tutaj masz wskazówkę jak to zrobić jeśli masz nawet "czarny" ekran: https://www.youtube.com/watch?v=4FQmBqOYT0w Pozdrawiam. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Xperia Z3 nie działa główny aparat fotograficzny

Dzięki serdeczne @pszprega! Zrobiłam to, co poradziłeś i aparat działa. 🙂
Tylko... nie wiem dlaczego nie zapisały mi się dane i musiałam wklepywać ręcznie kontakty, dobrze, że poprzedni telefon mam i nie wykasowałam kontaktów z pamięci, niestety nie mogłam włożyć karty SIM do starego i zapisać na niej kontakty, bo teraz mam micro, a tamten telefon takiej nie obsługuje. No i muszę od nowa zrobić własne ustawienia. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Xperia Z3 nie działa główny aparat fotograficzny

Dzięki serdeczne @pszprega! Zrobiłam to, co poradziłeś i aparat działa. 🙂
Tylko... nie wiem dlaczego nie zapisały mi się dane i musiałam wklepywać ręcznie kontakty, dobrze, że poprzedni telefon mam i nie wykasowałam kontaktów z pamięci, niestety nie mogłam włożyć karty SIM do starego i zapisać na niej kontakty, bo teraz mam micro, a tamten telefon takiej nie obsługuje. No i muszę od nowa zrobić własne ustawienia.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Xperia Z3 nie działa główny aparat fotograficzny

Dziękuję za zainteresowanie moim problemem. 🙂

Wróciłam do ustawień fabrycznych i działa.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Xperia Z3 nie działa główny aparat fotograficzny


MariolaDeszczak napisał(-a):

Dzięki serdeczne @pszprega! Zrobiłam to, co poradziłeś i aparat działa. 🙂
Tylko... nie wiem dlaczego nie zapisały mi się dane i musiałam wklepywać ręcznie kontakty, dobrze, że poprzedni telefon mam i nie wykasowałam kontaktów z pamięci, niestety nie mogłam włożyć karty SIM do starego i zapisać na niej kontakty, bo teraz mam micro, a tamten telefon takiej nie obsługuje. No i muszę od nowa zrobić własne ustawienia. 


A te telefony to zupełnie różnych firm, nie dało się "przenieść" kontaktów i innych danych programem z Xperii? Jest np.  taka Aplikacja Xperia™ "Transfer Mobile", która ułatwia przeniesienie całej zawartości, na której Ci zależy.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Xperia Z3 nie działa główny aparat fotograficzny

Ten stary to Xperia J. Próbowałam przenieść programem z Xperii, ale na J-ce wciąż występował jakiś błąd podczas instalowania aplikacji Xperia™ "Transfer Mobile"


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Xperia Z3 nie działa główny aparat fotograficzny


MariolaDeszczak napisał(-a):

Ten stary to Xperia J. Próbowałam przenieść programem z Xperii, ale na J-ce wciąż występował jakiś błąd podczas instalowania aplikacji Xperia™ "Transfer Mobile"


No tak, to istotna przeszkoda 😉 pewnie za mało pamięci, albo wersja aplikacji "zbyt nowa"...


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Xperia Z3 nie działa główny aparat fotograficzny

Najprawdopodobniej.
Dzięki za zainteresowanie. Miłego dnia. 🙂