Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Xiaomi - Miui 9


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Xiaomi - Miui 9

Witam,

chcę zmienić telefon i upatrzyłem sobie Xiaomi Redmi 5 Plus. Telefon jest na androidzie, ale interfejs jest Miui 9. Trochę słabo się na tym znam i nie wiem czy wszystkie funkcje i aplikacje jakie miałem na moim starym telefonie (Huawei P8 lite) będę miał w Xiaomi. Widziałem też sporo filmów gdzie ludzie pokazują jak zainstalować Sklep Play, itp. Czy sklepu nie będzie domyślnie w telefonie? Czy będę logował się do androida tak samo jak na starym telefonie czy będę musiał jakieś nowe konto gdzieś indziej zakładać?

6 ODPOW. 6

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Xiaomi - Miui 9

@1995tomek1995, ale MIUI9 (interfejs), to jest nakładka, a telefon posiada Androida (Android 7.1.2 Nougat) Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Xiaomi - Miui 9

Czyli wszystkie będą wszystkie funkcje i aplikacje jakie miałem na starym telefonie, włącznie ze sklepem play?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Xiaomi - Miui 9

Tak, wszystko powinno być bo to Android. Uważaj tylko gdzie kupujesz w jakim sklepie.Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Xiaomi - Miui 9

Dobrze, dziękuję za szybką odpowiedź. A co do sklepu to raczej jakieś Media Markt czy Media expert, więc chyba nie będzie problemów.

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Xiaomi - Miui 9

Przy kupnie sprawdź czy posiada zainstalowany system operacyjny Android 7.1 Nougat i nie powinno być problemu Emotikon: Szczęśliwy Oczywiście MIUI9, też będzie, ale to jest nakładka systemowa. I wszystko będzie sklep Play itp. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Xiaomi - Miui 9

Sugerowałbym na pudełku sprawdzić by była nalepka oficjalnego importera ABC Data. Poza tym fajnie wypisać na czym zależy. Bo jednak oba telefony mają różne nakładki i pierwsze przejście dla niektórych nie jest za oczywiste.