Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Xiaomi Mi 9 T Brak internetu mobilnego

ROZWIĄZANE

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Xiaomi Mi 9 T Brak internetu mobilnego

Takie jak w filmiku, co wkleił @byczyn_86 

Daj znać, czy ustawienie LTE/WCDMA cało skutek 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Xiaomi Mi 9 T Brak internetu mobilnego


@dziuganapisał(-a)

Zacina się nie wczytuje stron a czasem normalnie chodzi wpisałem ten kod i zmieniłem na dwóch slotach karty LTE/WCDMA. I teraz jakie wkońcu powinny Ustawienia APN takie jak orange nakazuja?


Te co wstawilem screeny to sa ustawienia Orange


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 7
  • 0

Xiaomi Mi 9 T Brak internetu mobilnego

@-brtk-  Dzięki wielkie te ustawienia mi pomogły chyba wiem czemu się przestawiło bo parę dni temu wpisywałem podobny kod  znalazłem go  gdzieś tutaj po to aby włączyć Volte 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Xiaomi Mi 9 T Brak internetu mobilnego

@dziuga ciesze sie ze pomoglemEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Xiaomi Mi 9 T Brak internetu mobilnego


@dziuganapisał(-a)

@-brtk-  Dzięki wielkie te ustawienia mi pomogły chyba wiem czemu się przestawiło bo parę dni temu wpisywałem podobny kod  znalazłem go  gdzieś tutaj po to aby włączyć Volte 


Sieć Ci szalała, bo co chwilę zmieniała typ połączenia, aż w końcu przestawało działać.

Ale dobrze że pomogło, mnie też denerwowało to i nie wiedziałem o co chodzi 🙂 Ale poszperałem w necie i też mi to pomogło.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Xiaomi Mi 9 T Brak internetu mobilnego

Podpinam sie pod wątek, ustawieni apn na internet pomogło

w modelach xiaomi (u mnie xiaomi mi a2 lite) po aktualizacji do android 10 pojawił się problem z internetem, połączenia i sms ok, ale mobile network siadł. Zmieniłem ustawienia z apn:internetipv6 na internet i śmiga.

Może coś przeoczyli w sterownikach usługi sieci przy aktualizacji, problem dosyć rzadko pojawia sie w necie więc podpinam dla pozycjonowania. Dzięki!