Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wysyłka iPhone X

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 1

Wysyłka iPhone X

Cześć, czy ktoś z Was kto zamówił iPhone X w przedsprzedaży otrzymał już potwierdzenie wysyłki? 🙂
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 1

Wysyłka iPhone X

Też mi się zmienił status na wysłane ale dopiero niedawno. Już myślałem że z tą wysyłka 3.11 to pic na wodę.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

24 ODPOW. 24

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wysyłka iPhone X

na twitterze już niektórzy się chwalą https://twitter.com/OjciecKrzysztof/status/926462535318097921

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 1

Wysyłka iPhone X

Też mi się zmienił status na wysłane ale dopiero niedawno. Już myślałem że z tą wysyłka 3.11 to pic na wodę.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wysyłka iPhone X

I tak jest napisane "od" 🙂

Ale raczej jak masz "wysłane" to już wszystko na dobrej drodze. Niebawem powinien przyjść smsik z DPD.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 22
  • 3
  • 0

Wysyłka iPhone X

Panowie, czy do Was dotarły już telefony? Bo moje zamówienie cały czas "do realizacji" i nikt nie wie kiedy to się zmieni.

Anonim

Nie dotyczy

Wysyłka iPhone X


Krystianko napisał(-a):

Panowie, czy do Was dotarły już telefony? Bo moje zamówienie cały czas "do realizacji" i nikt nie wie kiedy to się zmieni.


@KrystiankoA kiedy był zamawiany?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 22
  • 3
  • 0

Wysyłka iPhone X

W przedsprzedaży 27.10. przez infolinię 801234567.. czyli dwa tygodnie temu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wysyłka iPhone X

A to było przedłużenie czy nowy numer?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 22
  • 3
  • 0

Wysyłka iPhone X

Przedłużenie umowy (umowa chyba juz z 18 lat z Ideą/Orange ;). Wczoraj się dowiedziałem, że w systemie wyświetla "do realizacji". Pani wysłała zapytanie do działu realizacji, ma do mnie oddzwonić (tydzień temu 3.11 też ktoś miał w tej sprawie oddzwonić - nie oddzwonił). Generalnie nikt nic nie wie!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wysyłka iPhone X

To ktoś je najprawdopodobniej wprowadził bez rezerwacji aparatu. Tego dnia nie było chyba jeszcze przedsprzedaży poza www. Najszybsza droga to anulowanie i nowe, ale może być inna oferta/cena i też nie wiem czy są te urządzenia na magazynie. Kontaktowałeś się z BOK?