Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana karty sim ze starej z czasów Idei


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Wymiana karty sim ze starej z czasów Idei


@michal83, porównaj jeszcze, czy zgadza się numer nowej karty SIM na formularzu wymiany karty SIM. Może został wprowadzony nieprawidłowy numer karty. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

Wymiana karty sim ze starej z czasów Idei

Nie było formularza wymiany wszystko zrobione w komputerze na miejscu w salonie co i gdzie Pani wprowadziła nie wiem.

Anonim

Nie dotyczy

Wymiana karty sim ze starej z czasów Idei

@michal83W taki wypadku musisz się udać do tego salonu.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 0

Wymiana karty sim ze starej z czasów Idei

Ja już nie raz przycinalem takie karty z dużych na malutkie, są nawet w sklepach takie szablony, ja akurat miałem inna nano i od niej wziąłem wymiar, później nożem ostrym po wolutku z każdej strony docinalem plastik aż do uzyskania takiego samego kształtu jak w oryginalnej nano, a gdybyś się bał to niektóre większe komisy robią taką przycinkę za niewielkie pieniądze, ryzyko uszkodzenia karty jest bardzo mało prawdopodobne, musiałbyś nadciąć mocno chip. 

Anonim

Nie dotyczy

Wymiana karty sim ze starej z czasów Idei

Przycinanie z micro sim do nano sim jak najbardziej możliwe, ja to zrobiłem kilka razy, karty działają już rok, co śmieszne znajomy wymieniał micro sim na nano sim i ta padła po 3 miesiącach, nowe sim karty bardzo kiepskie, jak stara sim karta działa to nie warto jej wymieniać.