Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wifi Calling Samsung M23 5G

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Wifi Calling Samsung M23 5G

@sherif14 czasami warto zainwestować kilka złociszy więcej w urządzenie obsługujące usługi VoLTE, WiFi Calling, czy 5G, a nie wybierać tańsza wersję M nie wspieraną przez operatora. Telefony z dystrybucji Orange mają wspierane wyżej wspomniane usługi.

Warto też sprawdzić, czy wspomniane usługi są włączone na karcie SIM.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 18
  • 1

Wifi Calling Samsung M23 5G

Witam. Posiadam dwa telefony z serii M. M21 oraz M52 i na obu telefonach działa mi Wifi Calling. Również nie znalazłem ich na liscie Orange. Posiadam Orange na kartę na obu telefonach. Dodam że na obu jest obsługiwane VoLTE. Ostatnio weryfikowałem sms-em o treści KARTA na nr 80233 i dostalem odpowiedź że te telefony obsługują rozmowy po 4G. Pozdrawiam 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Wifi Calling Samsung M23 5G

I to jest odpowiedź, kolego @sherif14  powinieneś podziałać w kierunku podpowiedzi kolegi @aciu3 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 84
  • 0

Wifi Calling Samsung M23 5G

Dzięki na wszystkie podpowiedzi. Zadzwoniłem do BOK i udało się odblokować VoWiFi na moim numerze. Problem rozwiązany:)


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 18
  • 1

Wifi Calling Samsung M23 5G

Witam ponownie. Z tą serią M chyba nie jest tak źle, bo tu chyba dobrą robotę robi producent telefonu. Chyba u każdego operatora seria M nie jest prezentowana na liście. Sam nie wiedziałem czy to zadziała. Mogę potwierdzić że w M52 Wifi Calling jak i VoLTE działa u pozostałych dużych operatorów. I tu fakt że  u dwóch musiałem wysłać sms-sa uruchamiającego usługi mimo włączenia w opcjach telefonu Wifi Calling i VoLTE. Nie pamiętam już jak to było w Orange, czy wystarczyło włączyć tylko w opcjach androida. Pozdrawiam 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 18
  • 1

Wifi Calling Samsung M23 5G

Fajnie że się udało. Tego właśnie nie mogłem sobie przypomnieć czy musiałem uruchomić tą usługę poprzez sms lub kod, bo bylo to już jakiś czas temu. Wiem że napewno nie dzwoniłem do BOK w tej sprawie. Pozdrawiam 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22113
  • 181

Wifi Calling Samsung M23 5G

Myślę że dobrym podsumowaniem tej dyskusji jest ta odpowiedź eksperta AMA. Zwracam uwagę, że to pytanie zostało przez rzeczonego eksperta wyróżnione. To świadczy IMHO o malejącym znaczeniu tej nieszczęsnej listy na którą ciągle tu się powołujemy, a rosnącym znaczeniu tej ścieżki którą tutaj udało się dojść do celu (czyli dobijanie się o swoje w BOK).

 

https://nasz.orange.pl/t5/AMA-wy%C5%82%C4%85czenie-3G-w-Orange/Magiczna-lista-telefon%C3%B3w-i-dystr...

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Wifi Calling Samsung M23 5G


@sherif14napisał(-a)

Dzięki na wszystkie podpowiedzi. Zadzwoniłem do BOK i udało się odblokować VoWiFi na moim numerze. Problem rozwiązany:)


Czyli kolego czas zmienić rozwiązanie w wątku na bardziej przydatne...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 475
  • 1619
  • 3

Wifi Calling Samsung M23 5G


@ketrasaArturnapisał(-a)

@sherif14 czasami warto zainwestować kilka złociszy więcej w urządzenie obsługujące usługi VoLTE, WiFi Calling, czy 5G, a nie wybierać tańsza wersję M nie wspieraną przez operatora. Telefony z dystrybucji Orange mają wspierane wyżej wspomniane usługi.

Warto też sprawdzić, czy wspomniane usługi są włączone na karcie SIM.


czasami większy sens ma zmiana operatora 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Wifi Calling Samsung M23 5G

@Windowv2 w moim przypadku zmiana operatora wiąże się z pogorszeniem zasięgu lub brakiem. Mniejszy problem jest w miejscu zamieszkania, bo nadajniki 4 operatorów są blisko mnie, natomiast w miejscu pracy tylko Orange ma najlepszy zasięg. Dodatkowo pracodawca ma z Orange podpisane umowy na repetery, więc mam zasięg również na halach produkcyjnych.