Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

WiFi Calling i Xiaomi 12X


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 20
  • 0

WiFi Calling i Xiaomi 12X

Cześć, mam pytanie odnośnie WiFi Calling i smartfona Xiaomi 12X. Jaka jest szansa, że będzie działać? Jakby na liście wspieranych telefonów są jego "bracia" w postaci Xiaomi 12 / 12 Pro / 12 Lite 5G, a samego 12X nie ma. Mieszkam w miejscu, gdzie zasięg jest tylko w wybranych miejscach, do tego słaby i WiFi Calling byłoby dla mnie wybawieniem. Ewentualnie może wiecie, czy jest rozważane wprowadzenie wsparcia dla tego telefonu? Pozdrawiam

7 ODPOW. 7

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

WiFi Calling i Xiaomi 12X

@irocket  tego nie  wie nikt, prócz operatora. Jednak warto się zastanowić nad tym co będzie po wyłączeniu 3G, gdy właśnie takie smartfony będą  mogły za pomocą  zmiany softu ta opcje mieć...Ciekawe jak wyglądają plany operatorów i producentów wobec takich smartfonów 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

WiFi Calling i Xiaomi 12X

@irocket żeby smartfon obsługiwał WiFi Calling, najlepiej zakupić taki, który jest na liście i najlepiej z dystrybucji Orange. Jeżeli takie warunki będą spełnione nie masz co się martwić o brak usługi WiFi Calling. Jeżeli masz telefon z poza listy i z poza dystrybucji Orange, to nie ma gwarancji działania usługi WiFi Calling. Może operator dla tego modelu wprowadzić, ale nie musim. To już w gestii operatora.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 20
  • 0

WiFi Calling i Xiaomi 12X

Wiem, dlatego napisałem tutaj z pytaniem czy jest szansa, że to ruszy, albo, że zostanie wprowadzona obsługa na tym telefonie. Obecnie mam Xiaomi Redmi Note 7 i pomimo, że opcja WiFi Calling w nim jest, to nie działa. Niestety na Xiaomi 12 mnie nie stać, a nie chcę brać czegoś słabszego (i większego) pokroju Xiaomi 11T, który i tak na razie nie jest dostępny w Orange


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

WiFi Calling i Xiaomi 12X

Teraz trudno powiedzieć, ale jeśli ten model ma obsługę tej opcji w wersji rynkowej, to myślę, że i u operatorów zostanie dodana po wyłączeniu 3G

Przecież większości nowych smartfoniq nie każą wymieniać...lepiej udostępnić soft


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 20
  • 0

WiFi Calling i Xiaomi 12X

Szczerze przejrzałem trochę temat i raczej ten telefon nie dostanie obsługi WiFi Calling w Orange, bo ani Xiaomi Mi 11X, ani Xiaomi POCO F4, ani Oppo Reno6 Pro 5G z tym samym procesorem (Snapdragon 870) nie mają wsparcia dla WiFi Calling w sieci (przy czym ten ostatni normalnie był dostępny w Orange), jedynie POCO F3 się wyłamuje zostawiając odrobinę nadziei...


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 20
  • 0

WiFi Calling i Xiaomi 12X

Ważna informacja - dziś przyszedł telefon i WiFi Calling DZIAŁA. Testowane z włączonym trybem samolotowym 😉


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

WiFi Calling i Xiaomi 12X

ja jednak jestem rozczarowany.

Kupiłem POCO F4, oczywiście uprzednio sprawdziłem listę telefonów wspierających Volte/Wifi Calling która jest publikowana na stronie Orangea.

Wifi Calling nie działa (najnowszy soft Global), dobrze że chociaż Volte działa, tak więc sugerując się ta listę można się przejechać...