Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoWifi VoLte Xperia XZ


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 11
  • 0

VoWifi VoLte Xperia XZ

Jak na razie to żadna odpowiedz mi nie pomogła 😞 żadna z usług nadal nie działa..

Anonim

Nie dotyczy

VoWifi VoLte Xperia XZ

Pokrewny temat do twojego. Co do wifi calling  być może usługa nie aktywna na koncie, kontakt z Orange, bo z tego co wiem powinna ci działać, oczywiście jak wcześniej pisałem, jak wi-fi działa prawidłowo, proponuję sprawdzić to połączenie wi-fi, czy jest poprzez nie dostęp  do netu.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 11
  • 0

VoWifi VoLte Xperia XZ

Oczywiście że jest dostęp. Aktualnie z niego korzystam

Anonim

Nie dotyczy

VoWifi VoLte Xperia XZ


@arekszczudlo24napisał(-a)

Jak na razie to żadna odpowiedz mi nie pomogła 😞 żadna z usług nadal nie działa..


@arekszczudlo24, obecnie wtryniła się mi aktualizacja Androida, ale zdążyłem już przejść 1 i 2 punkt. Aktualna aktualizacja i włączone Volte.

@arekszczudlo24, staram się wypunktować co potrzeba:

-podstawowym warunkiem jest również aktywna usługa LTE na karcie SIM oraz aktywne usługi VoLTE i VoWifi na karcie SIM;
-potwierdzeniem włączenia usługi jest pojawienie się ikony VoLTE znajdującej się przy wskaźniku zasięgu w górnym pasku pulpitu lub blokadzie ekranu;
-włącz Wi-Fi i podłącz się do aktywnego HotSpota ;
-wyraź zgodę na lokalizację;
-potwierdzeniem włączenia usługi jest zmiana ikony VoLTE na VoWifi znajdującej się przy wskaźniku zasięgu w górnym pasku pulpitu;
-nastąpi zmiana sieci na Orange;
NFC też włącz.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 11
  • 0

VoWifi VoLte Xperia XZ

Już mnie coś trafia 😕 zrobiłem jeszcze raz czysta instalacje flashtoolem. Soft brandowany, najnowszy Orange. Wszystko co mi napisaliście zostalo zrobione i dalej nic nie działa:/ to jakaś masakra. Jest jakiś bezpośredni numer do działu technicznego Orange? 

Anonim

Nie dotyczy

VoWifi VoLte Xperia XZ

@arekszczudlo24, nie denerwuj się...szkoda zdrowia. Podrzucę Ci jeszcze link konfiguracji

Na spokojnie przejrzyj, co mogłeś pominąć w Sony. 510100100 to numer płatny non-stop. A jutro możesz bezpłatnie porozmawiać przez czat z zakładki Kontakt z forum.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 11
  • 0

VoWifi VoLte Xperia XZ

Według instrukcji wszystko ok. Standardowo nie idzie się do nich dodzwonić

Anonim

Nie dotyczy

VoWifi VoLte Xperia XZ

@arekszczudlo24, jak ze wstukiwania nie idzie, to może spróbuj przez aplikację MO. Masz zainstalowaną?

Albo poczekaj do jutra na czat z konsultantem.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 11
  • 0

VoWifi VoLte Xperia XZ

Próbowałem właśnie z MO. Przełożyłem z ciekawości karty na play. Również nie działa VoLte ani VoWifi. To że tutaj może być problem z tym że mam soft brandowany orange

Anonim

Nie dotyczy

VoWifi VoLte Xperia XZ

Karty są czułe i może tutaj jest jakiś problem? Włącz i wyłącz telefon, albo wyczyść cache i wykonaj zwykły reset z ustawień telefonu. Kombinuję, jak koń pod górę. Fabryka nie dała Ci nic, ale ja bym dociekliwie jeszcze raz przyjrzał się uprawnieniom po wykonaniu tych czynności.