Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoLTE na Samsungu Galaxy J5 (2016)

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE na Samsungu Galaxy J5 (2016)

Na stronie https://www.orange.pl/view/wykorzystaj-siec, wskazano Samsunga Galaxy J5 (2016) jako kompatybilny z usługami VoLTE oraz VoWiFi (wyszczególniony w tabeli jako GALAXY J5 2016 DS.). Niestety, na moim telefonie brak jest opcji uruchomienia tych usług, mimo posiadania najnowszego oprogramowania telefonu (wersja modemu J510FNXWU3BSE1, AP J510FNXXS3BTI1, CSC J510FNOXY3BSG2, wariant oprogramowania XEO - brak oprogramowania operatorskiego OPV dla tego modelu).
 
Czy komuś usługi VoLTE oraz VoWiFi działają na tym modelu telefonu? Interesowałoby mnie podanie wersji oprogramowania układowego telefonu, która te funkcje wspiera.
 
Zarówno moje konto abonenckie, jak i karta SIM wspierają tę usługę, której prawidłowe działanie zostało poświadczone na dwóch innych telefonach.
11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

VoLTE na Samsungu Galaxy J5 (2016)

 *#*#4636#*#*  phone Dialer i tu poradnik enable-volte-samsung-galaxy-phone. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

VoLTE na Samsungu Galaxy J5 (2016)


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

VoLTE na Samsungu Galaxy J5 (2016)

@Anonim z jakiej dystrybucji masz smartfon? Jeśli z poza Orange, to usługi VoLTE i VoWiFi nie będą działały.

Mam Samsunga Galaxy A5 z 2017 roku, na którym powinny działać usługi, ale z poza dystrybucji Orange i nie mogę uruchomić.

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE na Samsungu Galaxy J5 (2016)

@Anonim Kod nie działa na moim dialerze, opcji uruchomienia VoLTE brak 🙂

 

@slav72 Nie ma opcji uruchomienia VoLTE/VoWiFi na moim telefonie, o których mowa w tematach. Natomiast jeśli chodzi o zmianę oprogramowania, to jak wspomniałem, telefon ma wgrane najnowsze oprogramowanie XEO, nie ma wersji z brandingiem Orange dla tego modelu telefonu (OPV).

 

@ketrasaArtur Telefon został zakupiony w Orange.

 

Obawiam się, że tej sprawie musi przyjrzeć się dział techniczny sieci Orange Polska.

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE na Samsungu Galaxy J5 (2016)

@Anonim  na czat dopytaj czy masz te usługi aktywne na twojej sim karcie, bo może to być nie aktywne.

Brand Orange jest zbędny w twoim wypadku.

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE na Samsungu Galaxy J5 (2016)

Cofnę co napisałem wcześniej @Anonim 😐

Niestety twój model nie wspiera volte w Orange, ba u innych operatorów też, nie ma obsługi tej usługi aktywnej, dlatego kod nie zadziałał co dałem. J530F GAL.J5 2017 DS dopiero wspiera Volte.

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE na Samsungu Galaxy J5 (2016)

@Anonim Chipset (Qualcomm Snapdragon 410) wspiera obie usługi IMS (VoLTE oraz VoWiFi). W wersji z brandingiem T-Mobile te usługi także są wspierane. Nie było więc dla mnie szczególnie zaskakującym, gdy w dokumencie Orange ten telefon zaczął widnieć jako wspierany, szczególnie w kontekście planowanego w niedługim czasie wyłączenia sieci 3G. Niewątpliwie wiąże się to z odcięciem od usług rozmów w HD Voice telefonów bez VoLTE, czego chciałbym uniknąć.

 

Myślę, że przedstawiciel Orange mógłby odpowiedzieć na pytanie — jak ten model telefonu znalazł się na liście? Być może jednak są plany dodania wsparcia usług IMS dla tego Samsunga?

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE na Samsungu Galaxy J5 (2016)

@Anonim  żeby ten model co masz wspierał volte w Orange, trzeba by brand na niego wypuścić, wątpię by Orange tak stary model telefonu aktualizowało, ba on nawet poprawek zabezpieczeń chyba nie dostaje już, jeśli się nie mylę ponoć rom na Indie dodaje volte i vowi-fi, czy będzie potem volte działać w Orange nie wiem, to było na zagranicznym forum pisane.

Co do T-Mobile to może być, tak jak piszę, dodają obsługę volte, Orange widać tego nie robiło, skoro brandowanego softu brak, lub nie jest dostępny w sieci, tego nie drążyłem bo Google nie znajduje informacji.

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE na Samsungu Galaxy J5 (2016)


@Anonimnapisał(-a)

Myślę, że przedstawiciel Orange mógłby odpowiedzieć na pytanie — jak ten model telefonu znalazł się na liście? Być może jednak są plany dodania wsparcia usług IMS dla tego Samsunga?


Takie pytanie zadaj na Blogu Orange. 

Tu osoby odpowiedzialne za te usługi nie bywają.