Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro - problem z gubieniem zasięgu


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Xiaomi Redmi Note 10 Pro - problem z gubieniem zasięgu

Witam otrzymałem nowy telefon od Orange 

 

Xiaomi Redmi Note 10 Pro.  . Problemy ? internet  gubi zasięg i często mam biała stronę i muszę odśwież robić kilka razy aby np. na pocztę o2 się zalogować , albo na jakieś stronie muli i nie czyta obrazków. Zasięg połączeń? porozmawiam np. 40 sekund i połączenie trwa ale ja kogoś nie słyszę albo ktoś mnie . Jak przekładam kartę sim do starego telefonu to śmiga wszystko idealnie . Test robię od 2 tygodni , wiec mam pewność że karta sim działa i problemów z internetem w miejscu zamieszkania moim nie ma .  Problem jest tylko jak wsadzam kartę sim do nowego telefonu . Co prawda mieszkam w mieście koło jeziora i tu jest gorszy zasięg , ale tak jak pisze , na starym telefonie wszystko śmiga dobrze tak jak śmigało , a jakieś problemy jak są , to znikome na jakiś czas a nie cały czas . Niby nowe smartfony mogą mieć problem ze zmianą sieci na gorszą i a automatu mogą gubić sygnał całkowicie , ale ile w tym prawdy ? Proszę o pomoc pzdr 🙂

8 ODPOW. 8

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Xiaomi Redmi Note 10 Pro - problem z gubieniem zasięgu

@okon247 kup starter Orange i przetestuj nowy telefon z nową kartą SIM. Jeżeli problem będzie się powtarzał, to telefon do naprawy.

Jeżeli telefon kupiłeś przez Internet lub infolinię, to przysługuje Tobie 14 dni na jego odesłanie i rezygnację z zakupu nawet bez podawania przyczyny.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Xiaomi Redmi Note 10 Pro - problem z gubieniem zasięgu

Wiesz robiłem migracje z Nju do Orange , wiec mam kartę od Nju , myślałem że to może wina migracji ale widzę dalej to samo .  Z racji że dostałem telefon wcześniej to już te 30 dni minęło ....


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2819
  • 7043
  • 183

Xiaomi Redmi Note 10 Pro - problem z gubieniem zasięgu

W ustawieniach sieci masz APN:internet i Protokół APN:ipv4?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Xiaomi Redmi Note 10 Pro - problem z gubieniem zasięgu

@okon247  a może jednak wymiana karty nju na Orange wystarczy/pomoże 🤔

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi Redmi Note 10 Pro - problem z gubieniem zasięgu

@okon247  ewidentnie coś z modułem GSM/ LTE nie tak, serwis proponuję lub zmianę marki, bo Xiaomi niestety ma kiepskie moduły GSM, przy dobrym zasięgu jest ok, najlepiej jak nadajnik blisko i go widać (akcent na LTE/ wtedy śmiga) 😉

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Xiaomi Redmi Note 10 Pro - problem z gubieniem zasięgu

Raczej też stawiam na uszkodzony smartfon. Zostaje serwis.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 522
  • 1879
  • 13

Xiaomi Redmi Note 10 Pro - problem z gubieniem zasięgu

Możesz spróbować ustawić sieć Orange na sztywno, być może przeskakuje na roaming.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2819
  • 7043
  • 183

Xiaomi Redmi Note 10 Pro - problem z gubieniem zasięgu

Orange nie korzysta z roamingu krajowego.