Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Uszkodzony wyświetlacz samsung J3 na gwarancji

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Uszkodzony wyświetlacz samsung J3 na gwarancji


lalkalicja napisał(-a):

kłamstwo!!! mam ubezpieczony wyświetlacz który  z przyczyn nagłych jak to jest opisane w regulaminie pękł po zgłoszeniu tego faktu do ubezpieczyciela orange dostałem odmowe naprawy tego wyświetlacza . Wyłudzacie tylko od ludzi pieniądze i nic więcej skończy mi się umowy i nie chcę mieć z wami nic do czynienia


@lalkalicja Jak zostało to opisane w zgłoszeniu ?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Uszkodzony wyświetlacz samsung J3 na gwarancji

tak też zrobiłem 🙂


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Uszkodzony wyświetlacz samsung J3 na gwarancji

miałem telefon w kieszeni uderzylem w sklepie o lade i pękł wyświetlacz  przypadkowe uszkodzenie a tu odmowa naprawy coś jest nie tak skoro orange podaje informacje że można od takich zdarzeń ubezpieczyć telefon a potem odmawia naprawy

Anonim

Nie dotyczy

Uszkodzony wyświetlacz samsung J3 na gwarancji

@lalkalicja Jeśli tak zostało, opisane przez ciebie to prawidłowo, że zostało odrzucone. Ubezpieczyciel odczul tak jak ja, że ty uderzyłeś telefonem o ladę celo.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Uszkodzony wyświetlacz samsung J3 na gwarancji

jasne ja czy ktoś mnie pchnął nie ma znaczenia orange robi wszystko by nie uwzględnić ubezpieczenia, konsultant mówi że jak telefon upadnie i pęknie wyświetlacz to można go od tego ubezpieczyć telefon upadł czy został uderzony wszystko jedna ja uderzyłem czy mi upadł to jedno i to samo jest to uszkodzenie przypadkowe prosze sprawdzić w słowniku co znaczy" przypadkowe". Jak zwał tak zwał orange to złodzieje okradają i okłamują klientów . a w regulaminie nie pisze czy ubezpieczenie obejmuje uszkodzenie przezemnie czy przez osoby trzecie tylko że obejmuje przypadkowe uszkodzenie  chyba jasne że albo ja uderzę albo ktoś


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Uszkodzony wyświetlacz samsung J3 na gwarancji

Niestety w ubezpieczeniach nie jest to samo. Warto zapoznać się z warunkami ubezpieczenia.

W razie pytań skonsultuj się z rzecznikiem finansowym https://rf.gov.pl/
Anonim

Nie dotyczy

Uszkodzony wyświetlacz samsung J3 na gwarancji

@lalkalicja Jak to firma ubezpieczeniowa ?