Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usunięcie/ wyłączenie Orange Manual Selector


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Usunięcie/ wyłączenie Orange Manual Selector

Dzień dobry,

 

Jeżeli piszę w złym miejscu, proszę o przeniesienie do odpowiedniego :-). Mam samsunga a50 i cały czas wyskakują mi "rekomendacje" z Orange Manual Selector. Jak to odinstalować lub chociaż trwale wyłączyć? W ustawieniach/ aplikacjach tego nie widzę. Wyłączyłem grupę Orange, ale to nic nie daje. I cały czas pojawiają się komunikaty z tej aplikacji. Proszę o radę jak się tego pozbyć, bo niedługo zwariuję 😞

10 ODPOW. 10

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Usunięcie/ wyłączenie Orange Manual Selector

A pokażesz zdjęcie jak to wygląda?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Usunięcie/ wyłączenie Orange Manual Selector

Jasne. Załączam plik.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Usunięcie/ wyłączenie Orange Manual Selector

A jak wejdziesz w ustawienia powiadomień to nie ma by je wyłączyć dla jednej aplikacji?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Usunięcie/ wyłączenie Orange Manual Selector

No właśnie w ustawieniach powiadomień jedyną grupą, która nazwą mogła być z tym związana jest "orange app". No i to mam zablokowane już dawno. Nic nie daje. I tak wywala powiadomienia. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Usunięcie/ wyłączenie Orange Manual Selector

@mbuszek Jak ściągniesz z gory powiadomienia to wtedy dotknij i przytrzymać to powiadomienie Z Orange detektor. Powinno pojawić się menu gdzie można ją wyłączyć. Przy okazji będzie też nazwa aplikacji, więc może da się ją wywalić całkowicie.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Usunięcie/ wyłączenie Orange Manual Selector

Cześć, @mbuszek Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Czy udało Ci się dzięki powyższej podpowiedzi rozwiązać problem z powiadomieniami? Jeśli tak, to oznacz najlepszą odp. jako rozwiązanie. Jeśli nie, to śmiało pytaj - na pewno postaramy się pomóc. Bardzo szczęśliwy kot


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 106
  • 159
  • 1

Usunięcie/ wyłączenie Orange Manual Selector

Po aktualizacji Samsung Note 10 + do android 10, pojawił się taki wynalazek. Niestety tylko zawiesza się nie reaguje na jakikolwiek dotyk. Co to jest ?

Anonim

Nie dotyczy

Usunięcie/ wyłączenie Orange Manual Selector


@jerzysdnapisał(-a)

Po aktualizacji Samsung Note 10 + do android 10, pojawił się taki wynalazek. Niestety tylko zawiesza się nie reaguje na jakikolwiek dotyk. Co to jest ?


@jerzysd , jak Ci bardzo zależy, to możesz skorzystać  w Samsung Members z czatu i konsultant przekieruje na link pomocy zdalnej. Warunek zdalnej: musisz mieć wklepaną aplikację Smart Tutor. Zostaniesz umówiony i orkiestra gra! 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 106
  • 159
  • 1

Usunięcie/ wyłączenie Orange Manual Selector

Ciekawe, bo dalej nie wiadomo co za trojan maid in Orange