Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ustawienia internetu.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Ustawienia internetu.

Witam.

Mam dosyć nietypowy problem,mianowicie.

Tel to SAMSUNG S21 FE i internet hula.Tylko jak włączę router WIFI i udostępniam internet na laptopa to wszystko też hula.Problemem jest natomiast jak gram w World of Tanks to bez żadnego powodu zrywa mi połączenie z serwerem w losowych momentach.Internet w tym czasie jest na przeglądarce.Ma ktoś jakiś pomysł na ustawienia?Przełożona ta sama karta do xiaomi w tym samym miejscu i czasie i na nim nie zrywa połączenia w WOT-cie.

4 ODPOW. 4

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Ustawienia internetu.

@Diadia Trudno powiedzieć...dwa błędy: granie po wifi i po połączeniu mobilnym. Jeśli już musisz, to najlepiej kupić modem stacjonarny do karty mobilnej i choć kompa podłączyć po kablu. Dodatkowa opcja-anteny zewnętrzne. 

Może w Samsungu masz włączony tryb oszczędzania energii? Może spróbuj grać na włączonej ładowarce?

Porównaj ustawienia (energetyczne) obu smartfonów


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Ustawienia internetu.

Internet udostępniam w samochodzie na laptopa ,nie w domu.Modem odpada bo karta  jest do rozmów również.W opcjach tel. routera wifi wyłączone mam oszczędzanie energii.Ładowarka nie ma znaczenia bo i tak zrywa niezależnie od podłączenia.Tak jak piszę jest tylko problem ze zrywaniem połączenia z serwerem w tej jednej grze.Wszystko inne hula.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Ustawienia internetu.

@Diadia i grasz podczas jazdy na laptopie po wifi na necie mobilnym? Oczekujesz stabilnego połączenia? 

To ja już nie powiem nic więcej...


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Ustawienia internetu.

Niom.Ale nie podczas jazdy,tylko na postoju.Od paru lat i ping mam w okolicach  70ms.I o dziwo wszystko hulało na xiaomi ale zachciało mi się szajsunga.