Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Volte na Motoroli edge 30


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 19
  • 0

Volte na Motoroli edge 30

Witam. Wiadomo kiedy volte i vowifi ruszy w Orange na tym telefonie? Na flexie podobno działa. 

8 ODPOW. 8

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Volte na Motoroli edge 30

@slawczenko10  tu raczej nikt nie poda Ci terminu, trzeba śledzić strony Orange tu VoLTE - Voice over LTE | Orange Polska i tu WiFi Calling w Orange | Orange Polska oraz zaglądać na nasze forum, jak będą dostępne dla tego modelu to na pewno ukaże się odpowiednie info.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1442
  • 6250
  • 42

Volte na Motoroli edge 30

Na ile jesteś pewien że działa we Flexie lub skąd masz takie info? 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 19
  • 0

Volte na Motoroli edge 30

W recenzji na chip.pl pisali dlatego pytam i napisałem że podobno działa

Anonim

Nie dotyczy

Volte na Motoroli edge 30

@slawczenko10  na razie bez wsparcia Volte w Orange, tak samo we Flex, ale może dostać wsparcie Volte wkrótce, trzeba poczekać.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1442
  • 6250
  • 42

Volte na Motoroli edge 30

Tutaj jest rzeczywiście info że działa VoLTE. Orange Flex z tego co wiem ma osobną platformę bilingową więc zakładam że obsługa VoLTE nie leży bo stronie (tej samej) sieci. 

Anonim

Nie dotyczy

Volte na Motoroli edge 30

@tolek  teoretycznie masz rację, ale artykuł pisze o aktywnym Volte w telefonie, czy na 100% działa ta usługa we FLEX...

Bo moja Motorola Moto G50 5G, też miała aktywne Volte, jednak zrzucało do 3G, dopiero zgłoszenie na czat i po 2 dniach Volte zaczęło poprawnie działać w Orange prepaid, 5G aktywowałem do testów, ale szybko na czat wyłączyłem, bo wolniej działało niż po LTE+ 😉


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 19
  • 0

Volte na Motoroli edge 30

W takim razie poczekam i zobaczymy czy będzie działać😉 dziękuję wszystkim za informację. Jeżeli zacznie działać to zostawię informacje dla innych.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18406
  • 52633
  • 708

Volte na Motoroli edge 30

@slawczenko10 trzeba obserwować strony podane przez @slav72. Listy są ciągle aktualizowane i kolejne modele telefonów są umieszczane.

Ważne, aby VoLTE i WiFi Calling działało,sama lista nie wystarczy. Telefon musi być z dystrybucji Orange. Wyjątkiem są iPhone i niektóre Samsungi.