Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Umowa i telefon

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 19
  • 0

Umowa i telefon

Witam 

W poniedziałek podpisałam umowę na internet lecz pani mnie wkręciła w telefon twierdząc ,że jest w usłudze i musi być chodź okazuje się ,że tak nie jest jak się chce to bierze .

Czy można jakoś odstąpić od umowy odnośnie tego telefonu ?

Było to w salonie nie przez telefon itp 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Umowa i telefon

Musisz walczyć. Może też złożyć skargę na pracownika  Orange z salonu na czacie jeśli pamiętasz podając imie i nazwisko pracownika  o zle informacje i źle poinformowanie ciebie na temat telefonu 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12790
  • 52629
  • 603

Umowa i telefon

@natuska12 Jeśli w salonie, to niewiele zrobisz. Słowo przeciw słowu, że informacja o "telefonie w zestawie" była niewłaściwa. Ja bym napisał pismo reklamacyjne listem poleconym na adres korespondencji 

Orange Polska S.A.

ul. Jagiellońska 34,

96-100 Skierniewice

Dokładnie opisz całe zajście, wymień w którym salonie miało to miejsce. Im więcej podasz szczegółów, tym lepiej. Jeśli telefon jest nieużywany, to możesz spróbować podejść do salonu i złożyć reklamację i "dogadać się". Gdy to nie odniesie skutku, pisz reklamację jak napisałem wyżej. To jedyna droga


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11378
  • 51

Umowa i telefon

@natuska12  jeśli umowa była zawarta w salonie, to nie możesz odstąpić od umowy.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Umowa i telefon

Hej @natuska12 może złozyć pismo reklamacyjne  do Orange tak jak pisze @agat13, że zostałeś wprowadzony w błąd co do umowy  . Konsument, który został wprowadzony w błąd podczas zawierania umowy może uchylić się od skutków prawnych umowy zawartej pod wpływem błędu. Powinien w tym celu wystosować do przedsiębiorcy pismo, w którym opisze sposób w jaki został wprowadzony w błąd i wykazać, że to przez wprowadzenie w błąd doszło do zawarcia umowy.

Umowę możesz rozwiązać:

  • w salonie Orange - wydrukuj i wypełnij formularz. Z wypełnionym formularzem i dokumentem tożsamości udaj się do salonu Orange – listę salonów znajdziesz tutaj.
  • wysyłając na adres do korespondencji:

    Orange Polska S.A.
    ul. Jagiellońska 34
    96-100 Skierniewice

  • na infolinii - dzwoniąc pod numer:

  • *100 lub 510100100 - Klient indywidualny
  • * 600 lub 510 600 600 - Klient biznesowy

Jeśli korzystasz ze sprzętu dzierżawionego od Orange – zwróć go w ciągu 14 dni od wyłączenia usługi.

🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 19
  • 0

Umowa i telefon

Dziękuję za szybą odpowiedź 

Eh myślę ,że w salonie przypchanka słowna może być i pani wyprze się a reklamacja może nic nie wskurac ,ale dziękuję za pomoc 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Umowa i telefon

Musisz walczyć. Może też złożyć skargę na pracownika  Orange z salonu na czacie jeśli pamiętasz podając imie i nazwisko pracownika  o zle informacje i źle poinformowanie ciebie na temat telefonu 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12790
  • 52629
  • 603

Umowa i telefon

@Pablo5 Sama reklamacja na czacie nic nie da, bo skoro umowa z salonu, to z założenia nierozwiązywalna (zgodnie z prawem- podpis oznacza akceptację warunków tego, co napisane).

Jedynie tryb reklamacyjny może odnieść skutek i to na zasadzie uznania racji klienta i pójścia na ugodę


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 19
  • 0

Umowa i telefon

Tak na czasie odrzucili bo nie była zawiera online tylko w salonie 

Ten tyb reklamacyjny to może być długi proces ? 

Bo nie mam nagranej rozmowy w salonie też nie mają .. więc dowodu nie ma 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12790
  • 52629
  • 603

Umowa i telefon

@natuska12 Orange ma tryb odpowiedzi na reklamacje pisemną do miesiąca czasu. Myślę, że jak trafisz na ogarniętą osobę, która będzie rozpatrywać sprawę, to będzie odpowiedź pozytywna 🙂 Dla Ciebie oczywiście


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 19
  • 0

Umowa i telefon

No właśnie jak trafię .. 

Więc to jest losowe . Dziękuję za odpowiedź 😄 dużo się dowiedziałam 😄