Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

UNKNOW APPLICATION po wprowadzeniu kodu *124*#

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 118
  • 406
  • 4

UNKNOW APPLICATION po wprowadzeniu kodu *124*#

@musbron1945 sprawdź, czy w ustawieniach nie ma włączonej opcji "tylko LTE". Ewentualnie czy po uruchomieniu kodu napis LTE zmienia się na chwilę na 2G/3G.

 

Kody USSD działają tylko w 2G/3G.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 472
  • 0

UNKNOW APPLICATION

@ŁysaKaszankaINC  - Cały czas widzę LTE - czasami mignie 4G


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22201
  • 182

UNKNOW APPLICATION


@musbron1945napisał(-a)

...

chce sam rozwiązać problem

...


W niedzielę to raczej MAX jest bez wyjścia.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 472
  • 0

UNKNOW APPLICATION

@j131 - Max to chyba na czacie - ten od razu odpowiedział, że z tym problemem do konsultanta - ale od poniedziałku (chyba) do piątku. Na infolinii - dzwoniłem na *100 - jest jakiś inny, nawiedzony niedorób .. ten właśnie sie upierał, że sam załatwi a kompletnie nie rozumiał kwestii. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 118
  • 406
  • 4

UNKNOW APPLICATION po wprowadzeniu kodu *124*#

@musbron1945 masz włączone VoLTE? Może ta opcja powoduje, że wszystkie połączenia są wymuszane w LTE(4G)?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 472
  • 0

UNKNOW APPLICATION

@ŁysaKaszankaINC - no, pacz*pan!!! Wyłączyłem VoLTE i wszystko gra!!! Lecz ja cały czas miałem to włączone i mimo to ciągle czytałem wyniki do hasła *124*# w telefonie, zanim zainstalowałem aplikację "Mój Orange" na laptopie, by z niej korzystać.

Byłem przekonany, że VoLTE pomaga chociażby w nawigacji.

Dopiero teraz doczytałem się, że jestem w Orange Free ... chociaż nie wiem, co to znaczy.

Teraz z kolei cały czas mi się wyświetla malutki napis u góry 4G LTE pomiędzy siłą sygnału a baterią.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 267
  • 1664
  • 0

UNKNOW APPLICATION


@musbron1945napisał(-a)

@ŁysaKaszankaINC - no, pacz*pan!!! Wyłączyłem VoLTE i wszystko gra!!! Lecz ja cały czas miałem to włączone i mimo to ciągle czytałem wyniki do hasła *124*# w telefonie, zanim zainstalowałem aplikację "Mój Orange" na laptopie, by z niej korzystać.

Byłem przekonany, że VoLTE pomaga chociażby w nawigacji.

 


A co VoLTE może mieć do nawigacji?!


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 472
  • 0

UNKNOW APPLICATION po wprowadzeniu kodu *124*#

@bluesmanniaki - w tym znaczeniu, że do wszelkiego rodzaju łączności .. 

Odnoszę bowiem takie wrażenie, że przy włączonym VoLTE mapy Google szybciej określają moją lokalizację - może się mylę, no ale .. tak to wygląda.