Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

UNKNOW APPLICATION po wprowadzeniu kodu *124*#

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 472
  • 0

UNKNOW APPLICATION po wprowadzeniu kodu *124*#

Witam. 

Posługuję się dwoma telefonami zarejestrowanymi w Orange o różnych numerach. Jeden z nich na hasło *124*# wyświetla mi stan konta, gdy tymczasem drugi ciągle powtarza .. UNKNOW APPLICATION (nieznana aplikacja).

Gdzie szukać przyczyny / znaleźć skuteczne rozwiązanie?

 

 

 

___________________

*Doprecyzowałem nazwę tematu - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 118
  • 406
  • 4

UNKNOW APPLICATION po wprowadzeniu kodu *124*#

@musbron1945 masz włączone VoLTE? Może ta opcja powoduje, że wszystkie połączenia są wymuszane w LTE(4G)?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

27 ODPOW. 27

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18458
  • 52780
  • 713

UNKNOW APPLICATION

@musbron1945 oba numery są w ofercie na kartę? Jaka oferta: FREE, NJU?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13028
  • 53499
  • 621

UNKNOW APPLICATION

@musbron1945 przełóż karty i sprawdź czy to kwestia ustawień smartfonów czy karty...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 472
  • 0

UNKNOW APPLICATION

@ketrasaArtur

Obydwa telefony w ofercie "na kartę" - ten co prawidłowo się zachowuje to smartfon, a ten drugi z klasyczną klawiaturą.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18458
  • 52780
  • 713

UNKNOW APPLICATION

@musbron1945 jaka oferta? Czy to przypadkiem nie jest NJU? Bo tam stan konta sprawdza się kodem: *127*1#


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 472
  • 0

UNKNOW APPLICATION

@agat13 

Szwankuje telefon z klawiaturą klasyczną - na każdej karcie pokazuje UNKNOW APPLICATION

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 472
  • 0

UNKNOW APPLICATION

@ketrasaArtur 

- sprawdziłem kodem podanym przez Ciebie *127*# - informacja - usługa niedostępna w Twoim planie taryfowym (czy jakoś tak)


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 118
  • 406
  • 4

UNKNOW APPLICATION

@musbron1945 jaki to model szwankującego telefonu? Inne krótkie kody na nim działają?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 342
  • 1744
  • 3

UNKNOW APPLICATION

@musbron1945  proponuje wyciagnać kartę SIM i ja delikatnie przetrzeć chip tylko bardzo delikatnie nie uszkodzając jej nie daj boże... popatrzec również na wylot karty SIM w telefonie czy tam nie ma jakiś obcych ciał ewentualnie druga metoda to pójście do salonu firmowego gdzie maja tester do kart SIM tam mozna sprawdzić czy na karcie nie ma jakis błedów bo czasami sie to zdarza.Taki tester powinien być w jedynie salonach firmowych.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 472
  • 0

UNKNOW APPLICATION

@Luki9 - ale ja już odpowiadałem, że próbowałem z inną kartą - działającą sprawnie w innym telefonie - dzieje się to samo. Natomiast obydwie kary w tym drugim telefonie prawidłowo reagują na hasło *124*#