Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Twoja oś czasu - Mapy Google - historia lokalizacji telefonu


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Twoja oś czasu - Mapy Google - historia lokalizacji telefonu

Nie wiem czy wiecie, ale od pewnego czasu w ramach Map Google udostępniona została nowa funkcja "Twoja oś czasu". Znajdziemy ją po zalogowaniu do Map Google https://www.google.pl/maps

2017.08.18_17h26m35s_001.png

Co więcej można przejrzeć historię wstecz w dosyć intuicyjnym interfejsem. Widać też przedział godzinowy gdzie znajdował się telefon.

2017.08.18_17h27m59s_002.png

Oczywiście w telefonie trzeba mieć udzielone zgody na lokalizację i mieć włączony internet. Lepsze wyniki są zwykle po sieci komórkowej niż po samych satelitach. Funkcja może być przydatna dla osób, które zgubiły telefon czy chcą kontrolować np. swoje dziecko. W porównaniu do dotychczasowego Menedżera Urządzeń Android nie trzeba włączać funkcji administratora.

19 ODPOW. 19
Anonim

Nie dotyczy

Twoja oś czasu - Mapy Google - historia lokalizacji telefonu

@Piotrekk85 Już wiem od dłuższego czasu o tym


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Twoja oś czasu - Mapy Google - historia lokalizacji telefonu

Jak mawiał klasyk - permanentna inwigilacja 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Twoja oś czasu - Mapy Google - historia lokalizacji telefonu

ehehe, widzę, że data wybrana nieprzypadkowo ;D
Ja bardzo lubię opcję Udostępniania lokalizacji, która pojawiła się w mapach i jest związana z "osią czasu". Gdy umawiam się z ludźmi to zwykle udostępniam im lokalizację, dzięki czemu wiedzą jak do mnie trafić lub... ile się spóźnię. C'nie, @Rafał? ;))

 

P.S. Aaaaa, dodatkowo, za pomocą tej funkcji śledzę moją dziewczynę 😄

.

.

.

.

.

...oczywiście ona o tym wie i mnie też podgląda 😄


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Twoja oś czasu - Mapy Google - historia lokalizacji telefonu

Zdecydowanie fajne i przydatne narzędzie. Jak @Artur ostatnio docierał do Krakowa, to wiedziałem ile czasu jeszcze mogę poświęcić na załatwienie swoich spraw, nim się spotkaliśmy.

Działa to bardzo fajnie i lokalizacja jest dość często aktualizowana (plus, minus dwie minuty). Mogę polecić, zwłaszcza, jak czas spotkania jest orientacyjny i miejsce trudne do wyjaśnienia.

W ten weekend przetestowałem z koleżanką i uwierzcie, zaoszczędziłem baaardzo dużo czasu na tłumaczenie gdzie się znajduję 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Twoja oś czasu - Mapy Google - historia lokalizacji telefonu

Ale Kraków to szanujcie i piszcie z wielkiej litery 🙂

 

No, teraz dobrze 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Twoja oś czasu - Mapy Google - historia lokalizacji telefonu

Sam jestem z Krakowa, ale się pośpieszyłem i nie zauważyłem, poprawiłem już, dzięki 😉 

Anonim

Nie dotyczy

Twoja oś czasu - Mapy Google - historia lokalizacji telefonu


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Twoja oś czasu - Mapy Google - historia lokalizacji telefonu

witam. mam wlasnie ogromny problem. ukradziono mi telefon. numer w Orange na karte.

probowalam przez google @gmail. A tam pojawiaja mi sie rozne godziny aktywnosci, jadna na osi czasu a druga Moja aktywnosc. jedna godzina to ostatni kontakt z tym telefonem. a druga to po 6 godzinach pozniej. ktora  jest najbardziej wlasciwa? 

czy Orange moze zlokalizowac urzadzenie jesli jest wylaczone?

Prosze o pomoc.

pozdrawiam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Twoja oś czasu - Mapy Google - historia lokalizacji telefonu

Lokalizacja wyłączonego urządzenia nie wchodzi w grę. Tym bardziej że lokalizację gdyby był włączony Ty nie uzyskasz, a jedynie policja/inny upoważniony organ.