Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telefon na gwarancji - mój telefon zaginął. Co teraz?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 18
  • 0

Telefon na gwarancji - mój telefon zaginął. Co teraz?

Witam

W dniu 13.05.2022 oddałem telefon Samsung A71 na gwarancję.

Do tej pory nie miałem żadnej odpowiedzi co z telefonem. Dzisiaj byłem w salonie Orange aby zapytać co się dzieje. Salon Orange dostał odpowiedź od serwisu, że oni nie mają takiego telefonu u siebie. Co mam  teraz zrobić??

 

 

_________________

*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.

9 ODPOW. 9

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Telefon na gwarancji

@Kieras masz potwierdzenie oddania telefonu do naprawy? Na podstawie tego potwierdzenia trzeba się domagać urządzenia z salonu, w którym był przekazany do naprawy. Muszą mieć ścieżkę, gdzie telefon został odesłany i kiedy powrócił z naprawy.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52617
  • 601

Telefon na gwarancji - mój telefon zaginął. Co teraz?

@Kieras  dobrze pisze @ketrasaArtur 

Dodatkowo  argumentem będzie pismo reklamacyjne w konkretnym tobie na adres korespondencyjny w Skierniewicach. Koniecznie załącz scan dokumentu oddania do naprawy. 

Czy masz dokumenty telefonu z pudełka  fabrycznego? Dane IMEI?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 18
  • 0

Telefon na gwarancji - mój telefon zaginął. Co teraz?

Tak mam potwierdzenie z Salonu Orange, że oddałem im telefon. 


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Kieras masz potwierdzenie oddania telefonu do naprawy? Na podstawie tego potwierdzenia trzeba się domagać urządzenia z salonu, w którym był przekazany do naprawy. Muszą mieć ścieżkę, gdzie telefon został odesłany i kiedy powrócił z naprawy.


 

 

Mam potwierdzenie oddania telefonu w salonie Orange. W salonie chcieli sam telefon bez pudełka i papierów... więc mam wszystke papiery od telefonu.

 

 

 

___________________

*Scalenie wpisów - moderator Wojciech.

Anonim

Nie dotyczy

Telefon na gwarancji - mój telefon zaginął. Co teraz?

@Kieras  to w czym problem, potwierdzenie jest, to Salon odpowiada za wysłanie telefonu, może zaginął w czasie transportu...

Naciskaj salon na wyjaśnienie sprawy. Tak poza tym, to wysyła się samemu telefon do serwisu, mniej komplikacji.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 18
  • 0

Telefon na gwarancji - mój telefon zaginął. Co teraz?

No w tym problem ze nikt nie wie gdzie jest mój telefon... dlatego proszę o poradę co z tym zrobić.

Anonim

Nie dotyczy

Telefon na gwarancji - mój telefon zaginął. Co teraz?

@Kieras jest w każdym większym mieście uokik.gov.pl/sprawy_indywidualne , skorzystaj jak cię salon zbywa.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52617
  • 601

Telefon na gwarancji - mój telefon zaginął. Co teraz?

@Kieras  ja bym zażądał nowego w ramach zagubienia starego. Nie może tak być, aby NIKT nie wiedział gdzie jest. Salon zbiera sprzęt i wysyła do serwisu. Ma na wszystko potwierdzenia, serwis też. Niech ustalają.  Pismo jednak możesz napisać, bo nie może być sytuacji patowej. Ty nie masz, oni też.. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Telefon na gwarancji - mój telefon zaginął. Co teraz?

A na tym potwierdzeniu oddania telefonu nie ma jakichś informacji/pouczeń?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Telefon na gwarancji - mój telefon zaginął. Co teraz?

@Kieras potwierdzenia oddania do naprawy masz, to trzeba wymusić na salonie odzyskanie telefonu. Może gdzieś zawieruszyli i przy na zapleczu.