Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telefon klasyczny (z klawiaturą)


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 474
  • 0

Telefon klasyczny (z klawiaturą)

bluesmanniaki - aplikację mBDL próbowałem już kilkakrotnie wgrać do MAXCOMA i jakoś mi się nie udaje ..


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 333
  • 2141
  • 0

Telefon klasyczny (z klawiaturą)

Daj spokój z tym Maxcomem... Kup dowolny smartfon za  500-900zł z ekranem 6,5 cala i.. dasz radę! 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6081
  • 24885
  • 210

Telefon klasyczny (z klawiaturą)


@musbron1945napisał(-a)

bluesmanniaki - aplikację mBDL próbowałem już kilkakrotnie wgrać do MAXCOMA i jakoś mi się nie udaje ..


I co? Do jakich Cię to doprowadziło wniosków?

Serio, po co upierać się że mapa ma się wyświetlić na czymś co nawet nie ma sensownej wielkości wyświetlacza? Też przez lata opierałem się smatrtfonom a teraz hobbystycznie je naprawiam. IMHO łatwiej jest ogarnąć Androida niż ten system który masz w tym MAXCOMie a którego nazwa nie zasługuje na cytowanie.

Są możliwości takiej konfiguracji, żeby trudno się było w tym zgubić, choćby coś takiego (oczywiście może być i po polsku):

j131_0-1685737754906.png

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 474
  • 0

Telefon klasyczny (z klawiaturą)

j131 - no to co powiesz na tak zachwalaną firmę GARMIN, której to przedstawiciela GARMIN 10 E-TREX nie tak dawno zakupiłem (jakieś trzy tygodnie temu) i po dwóch dniach oddałem, jako gadżet dla znudzonych życiem. Ekran jeszcze mniejszy niż w MAXCOMIE - funkcji napchanych do niebotycznych ilości, a z podstawowych START - POWRÓT po trzech zaledwie próbach już nie udało się usunąć poprzednich tras. Na dodatek z systemu zniknęły wszelkie języki, oprócz angielskiego. Takiego badziewia to nawet system KaiOS z MAXCOM by się nie powstydził .. 😡

SIEMA!!!


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 333
  • 2141
  • 0

Telefon klasyczny (z klawiaturą)

Rozumiem, że to było pytanie retoryczne? Bo odpowiedź jest przecież oczywista - ten Garmin nie jest dla ciebie. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6081
  • 24885
  • 210

Telefon klasyczny (z klawiaturą)


@musbron1945napisał(-a)

...

GARMIN 10 E-TREX nie tak dawno zakupiłem (jakieś trzy tygodnie temu) i po dwóch dniach oddałem

...


Powiem: szukaj dalej. Przy zdalnych zakupach nowego sprzętu zawsze możesz zrobić to co napisałeś. Dostałeś tu dość jednoznaczne sugestie: większy ekran, system Android, jakiś tańszy smartfon lub tablet, z naciskiem na jasny wyświetlacz i dobrą baterię. Na tym instalujesz mapy (choćby te z lasów - BTW ciekawa propozycja, dzięki @bluesmanniaki za hint), jakąś nawigację darmową lub płatną i sprawdzasz w terenie. Jeśli mapy nie są krytyczne tylko nawigacja to zegarki dla biegaczy mogą też być do sprawdzenia - tak jak sugerował @pirenej.

Widzę że masz do tego sprawdzania smykałkę więc widziałbym to dość optymistycznie. Trochę cierpliwości i znajdziesz to, czego szukasz.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 474
  • 0

Telefon klasyczny (z klawiaturą)

bluesmanniaki .. j131 ..

- czy Wy uważacie mnie za szejka arabskiego, albo coś w tym stylu?!! .. Moja emeryturka - mimo 40 lat przepracowanych - jest wyjątkowo niska, więc skąd wziąć na zakupy kolejnych urządzeń, które mogą okazać się znowu nietrafione? A zwrot towaru już na koszt nabywcy i te pakowania paczek, wysyłki .. też nie dla mnie 😎👺😡 Pozostaje szpulka nici ..


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6081
  • 24885
  • 210

Telefon klasyczny (z klawiaturą)

@musbron1945 

Na znanym portalu akucyjnym w tej chwili dostajesz od ręki kredyt, jedyne co musisz zrobić to kliknąć i towar przychodzi do domu. Nie podoba się, to zwracasz. Nic nie płacisz. Nie trzeba być szejkiem żeby wypróbować sprzęt. Jak chcesz mogę Ci podesłać jakiś stary smartfon zupełnie gratis.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 474
  • 0

Telefon klasyczny (z klawiaturą)

Bardzo Ci dziękuję za szczere chęci, ale w swoim życiu stosuję jedną zasadę - a właściwie dwie w tym przypadku - nic na kredyt i nic za darmo .. proszę, nie obraź się - ale kiedyś "darmocha" kosztowała mnie wiele udręki ..

Na razie pozostanę na jakiś czas na .. poniżej - dopóki nie będzie mnie stać na coś okazalszego

~~

MAXCOM.png

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2253
  • 12580
  • 58

Telefon klasyczny (z klawiaturą)

@musbron1945  tam w nawigacji, nie da się głosowej funkcji aktywować?

Wtedy my głosowo prowadziło do celu, nie trzeba by było na ten mały ekran spoglądać.