Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Tel huawei p10lite


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Tel huawei p10lite

Mam tel który ma 3 miesiące a już czwarty raz jest na gwarancji nie chce go już chce nowy bo kto chciał by tel 4 razy otwierany druga kwestia czemu nie naprawia tego huawei tylko jakis tele car co to wa być a pracownicy w salonie Orange na obrońców helu w wejherowie to jakaś kpina nie odpowiadaja na proste pytania tylko głupio się śmieje czekam na odpowiedz
4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Tel huawei p10lite

To skorzystaj z rękojmi (jeśli przysługuje), wtedy sam określasz sposób naprawy np. wymiana na nowe urządzenie. O sposobie naprawy z gwarancji zawsze decyduje gwarant.

Tylko trzeba pamiętać że na rękojmie musisz oddać do firmy która jest faktycznym sprzedawcą sprzętu.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Tel huawei p10lite

Czyli znowu mam oddac im tel? To już będzie 5 raz mam już tego po dziurki w nosie.teraz zareklamowalem sama ladowarke bo po 3 tyg przestała działa to już 14 dni tel trzymają i chyba przysługuje mi prawo konsumenta bo nie dali znać w terminie 14 dni

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Tel huawei p10lite

To zależy gdzie zakupiłeś telefon. Zakupiłeś go w tym salonie, w innym, przez telefon, internet?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Tel huawei p10lite

Można też sobie samemu do domu zamówić kuriera za free https://consumer.huawei.com/pl/support/