Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

MMS


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

MMS

Witam. Mam problem z MMS-ami. Większość z nich dociera na stronę internetową ORANGE zamiast na moją komórkę. Dlaczego? Jak to naprawić? Pozdrawiam!

17 ODPOW. 17

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

MMS

musisz skonfigurować telefon do odbioru mmsów - info jak jest na http://ustaw.orange.pl

ew. podaj model telefonu to podpowiemy
Anonim

Nie dotyczy

MMS

Sprawdź centrum serwisu sms, prawidłowo to +48501200777 wpisz je w ustawieniach wiadomości lub w wimaxie

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

MMS

Witam, piszę tutaj, bo mam podobny problem, tylko że mam go już na trzecim telefonie z rzędu i na drugiej karcie sim z rzędu - część mmsów z jakiegoś powodu trafia tylko do skrzynki mms orange, a część trafia na mój telefon. Męczę się z tym problemem już kilka tygodni, nie mogąc znaleźć rozwiązania. Konfigurację kilka razy przywracałam do ustawień startowych i próbowałam wklepywać ręcznie dane, tak jak się to robi normalnie, ale wszystko na nic. Jednego dnia wszystkie przychodzą, a np dzisiaj znowu kilka trafiło do skrzynki, a kilka przyszło. Z wysyłaniem nie mam żadnych problemów. Proszę o pomoc, mój model telefonu to Huawei P10.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7024
  • 183

MMS

Przy włączonej komórkowej transmisji danych też nie dostajesz MMSów ?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

MMS

To nie ma większego znaczenia - u mnie akurat mmsy przychodzą bez manualnego włączania przesyłu danych, sam się wtedy włącza.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

MMS

Zauważyłam tylko dziwną rzecz - że jak ktoś pisze mmsa z polskimi znakami to ten najprędzej trafia do skrzynki. Te ze zdjęciami rzadko tam trafiają. Chyba, że mają podpis zawierający polskie znaki.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7024
  • 183

MMS

Do poprawnego działania MMSów na starszych wersjach androida potrzebna była włączona komórkowa transmisja danych. Może w nowszych modelach telefonów lub wersjach os jest jakieś obejście, niestety mam starszy sprzęt 😞


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

MMS

Aha. No właśnie pamiętam 🙂 Na tym etapie rozważam przejście do innej sieci.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7024
  • 183

MMS

Ale MMSy działają w ten sposób w każdej sieci ...