Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z SMS


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Problem z SMS

Witam, mam problem z odbieraniem smsów. Od pewnego czasu gdy ktoś wysyła do mnie wiadomość nic nie dostaję. Korzystam z wielu usług które wymagają podania kodu weryfikacyjnego. (np gdy chcę zrobić przelew z banku) Aplikacja wysyła wtedy na mój numer kod lecz tutaj zaczyna się mój problem... wiadomość dochodzi lecz z bardzo dużym opóźnieniem albo wcale. Pomaga restart telefonu, sms dochodzi a po ponownym restarcie telefonu zdarza się tak, że dostaje takiego samego smsa. Kolejny restart i kolejny taki sam sms z kodem. Ktoś ma jakieś pomysły? Bo ja już wymiękam. Resetowałem dzisiaj telefon do ustawień fabrycznych lecz nic to nie dało.

16 ODPOW. 16

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2817
  • 7033
  • 183

Problem z SMS

Sprawdzałaś SIM w innym telefonie ?

Anonim

Nie dotyczy

Problem z SMS

Problem z zasięgiem lub usterka w stacji bazowej, to dzieje ci się wszędzie czy tylko w jednej lokalizacji. W ciemno nie będę zgadywać. Inna opcja to sim w inny telefon włóż i sprawdż czy problem ustąpi.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Problem z SMS

Zmień aplikację do obsługi sms w telefonie.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Problem z SMS

Na innym telefonie działa normalnie, zmieniałem aplikacje do wiadomości. Czyli to wina samego telefonu. Jakieś pomysły? Mój telefon to huawei p8 lite.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Problem z SMS

Masz włączoną jakąś usługę do oszczędzania baterii? Chociaż po przywróceniu do ustawień fabrnycznych powinien się wyłączyć.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Problem z SMS

nie mam nic takiego

Anonim

Nie dotyczy

Problem z SMS

Problem występuje w jednej Lokalizacji czy cały czas?

Bo jeśli w domu przykładowo, to usterka w stacji bazowej, wypada zgłosić Operatorowi.

Jak wszędzie i cały czas to usterka w telefonie lub czytniku kart sim.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Problem z SMS

@Anonimprzeczytaj proszę co wyżej napisane. W innym telefonie działa poprawnie.

 

@Bagin1w takim razie zostaje podpytanie producenta lub skorzystanie z gwarancji, jeżeli posiadasz.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z SMS

Czytałem powyższe, ale czasem użytkownik ma telefon co wymusza LTE, sprawdzi sim kartę na telefonie starszym, problemów wtedy nie będzie.