Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Tablet techbite SmartBoard 10 LTE

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Tablet techbite SmartBoard 10 LTE

Co sądzicie o tym - Tablet Techbite SmartBoard 10 LTE. https://www.orange.pl/sklep/Techbite/Tablet-techbite-SmartBoard-10-LTE/Srebrny. Co prawda mam HP ProBooK 640 G1 14,1" z core i-7   , i Acer Aspire 3 z core i-5, śmigają jak szalone bo maja zamontowane obydwa w środku po 2 dyski SSD 500 GB i każdy max ramu, ale potrzeba mi coś wlaśnie taniego, lekkiego ( ten ma 0,5 kg ), zeby wsadzić do plecaka na lapka wrzucić ewentualnie zasilacz i jak gdzieś muszę sie już ruszyć i np. czekam w kolejce do lekarza ( a to często po 4-5 h ) a że to ma LTE i Wi-Fi to mogę śmigać po necie, telekonferencja czy nawet zadzwonić.

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12921
  • 53103
  • 611

Tablet techbite SmartBoard 10 LTE

@kris68  trochę mało pamięci ( trzeba rozbudowac) I wifi tylko 5GHz. To niezbyt wygodne dla hotspotów 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12921
  • 53103
  • 611

Tablet techbite SmartBoard 10 LTE

@kris68  trochę mało pamięci ( trzeba rozbudowac) I wifi tylko 5GHz. To niezbyt wygodne dla hotspotów 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Tablet techbite SmartBoard 10 LTE

No pamięć na rozbudowanie już czeka tylko włożyć.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Tablet techbite SmartBoard 10 LTE

Czekam na kuriera, żeby nową zabawkę naładować włożyć kartę i dodatkową pamięć. Według recenzji na YouTube za tą cenę do zastosowań domowych jest fajny. A jak pamięci będzie miał 150 GB to przy androidzie 11 i w miarę przyzwoitym procku powinien hulać. Może pupy nie urywa, ale nie chciałem  wydawać prawie 4 tys. na IPada 10,1" w sumie, od czego mam moje laptopy.

 

A w sumie nie wiem, czy dobrze myślę jako ze mam dwie karty tylko do internetu jedna na abonament za który place 80 zł i tam chyba 200 GB, to mogę drugą kartę (prepaid) Orange Free na której uzbierało się 280 GB mogę trzymać w moim Xiaomi i z niego zrobić hotspota, choć nie sadzę żebym tak szalał żeby na Tablecie w miesiącu zużyć 200 GB.  Do tego, żeby ściągać duże pliki mam lacze 1 GB i laptopy.