Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sony xperia z5 premium- kiedy Android 6.0


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Sony xperia z5 premium- kiedy Android 6.0

witam

 

 

Posiadam Z5 premium od 24 miesiecy , od roku staram sie uzyskać informacje o aktualziacji Androida  do 6.0 - w salonie Orange zostałem odesłany do Sony ( bo sprzedawca nie jest producentem i nie ma wpływu na aktualziacje ) a od Sony dostałem inforamcje ze mam najnowszy system ( wersja 5.1.1  kompilacja 32.0.A.6.200) i  jesli moje urządzienie nie jest na ząłaczonej liście ( oczywiscie jest tam Z5/Z5 premium ) to nie są w stanie powiedzieć kiedy dostepny bedzie Android 6.0 .. i tak mija rok .. osoby które mają Z5 premium mają już 6.0 a nawet 7.0 a ja cały czas wisze na 5.1.1 - co można zrobić w tym temacie ?

 

pozdrawiam

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

Sony xperia z5 premium- kiedy Android 6.0

@misiosl niestety niewiele.
To Sony pisze i wydaje oprogramowanie, potem przesyła je do testów do Orange i jeśli działa dobrze z aplikacjami Operatora, to taki soft jest wypuszczany.

Skoro Sony nie wie nic o oprogramowaniu, to najważniej jeszcze go nie napisali.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 18234
  • 186

Sony xperia z5 premium- kiedy Android 6.0

W moim Sony M4Aqua, po awarii, w serwisie wgrali mi nowszą, wyższą wersję androida 🙂 aktualnie mam 6.0.1 @misiosl to nie znaczy że namawiam Ciebie do zepsucia telefonu ... 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 6
  • 2

Sony xperia z5 premium- kiedy Android 6.0

Czystego Androida można wgrać samemu ale nie poleca,m dla amatorów- eksperci to robią idealnie. Producenci celowo nie aktualizują swoich smartfonów- zależy im na dużej sprzedaży.