Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sony Xperia SP

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Sony Xperia SP

Witam ! Kupiłem na allegro telefon Sony Xperia SP. Niestety jest po wymianie gwarancyjnej i posiada SIM-Lock na sieć Orange a mam kartę w Play. Jest możliwość zdjęcia sim locka czy mam kupić drugą kartę ? Jeśli można zdjąć sim-locka to każdy serwis to wykona czy do salonu orange mam biegnąć z tym ? Jakie koszty są z tym ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Sony Xperia SP

Jeśli masz pewność że to simlock Orange Polska, możesz kupić prepaida, musisz go zarejestrować, doładować aby było 77 zł.

Potem skontaktuj się z BOK przez Mój Orange lub infolinię 510100100 (przygotuj sobie kod imei telefon i kod puk numeru).

W ciągu 24h otrzymasz kod.

Opłata będzie pobrana ze środków.

 

Ale jest ryzyko. Może okazać się, że ten telefon nie ma simlocka od Orange/tylko skąd indziej. Wtedy doładowanie wykonasz nie potrzebnie. 

 

Ew. zostaje jakiś lokalny serwis.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Sony Xperia SP

@michalsiedlce zrobiłbym rozeznanie wśród znajomych jaki serwis w okolicy jest godny zaufania i udałbym się tam. Wydaje się, że może to być tańsze niż w salonie orange.



Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Sony Xperia SP

Myślisz że jakiś serwis podejmie się zdjęcia blokady simlock z telefonu po wymianie gwarancyjnej. Moi znajomi mieli od nowości telefony bez simlocka także rozeznanie jest zbędne.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Sony Xperia SP

Jeśli masz pewność że to simlock Orange Polska, możesz kupić prepaida, musisz go zarejestrować, doładować aby było 77 zł.

Potem skontaktuj się z BOK przez Mój Orange lub infolinię 510100100 (przygotuj sobie kod imei telefon i kod puk numeru).

W ciągu 24h otrzymasz kod.

Opłata będzie pobrana ze środków.

 

Ale jest ryzyko. Może okazać się, że ten telefon nie ma simlocka od Orange/tylko skąd indziej. Wtedy doładowanie wykonasz nie potrzebnie. 

 

Ew. zostaje jakiś lokalny serwis.

Anonim

Nie dotyczy

Sony Xperia SP

Jesli Twój sprzęt jest już po gwarancji to tylko serwis, zapłacisz 30 zł i po sprawie, po co przepłacać. Zawsze możesz też zostać w Orange, przejdź z Play do Orange Free na kartę i za 28 zł będziesz miał no limit na rozmowy do wszystkich sieci w tym stacjonarne, no limit sms i duużo GB 🙂 Dla mnie to oferta nr 1.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Sony Xperia SP

@Anonim Dla mnie oferta orange jest słaba doładowania za 5 lub 25 to dla mnie oferta nieatrakcyjna. Mam w play telefon na kartę doładowuję sobie za 10 co jakiś czas i dla mnie to wystarcza i internet za 5zł mam na cały miesiąc a nie jak tutaj na "tydzień"... Info dla zainteresowanych w tym temacie. Dostałem dziś telefon pocztą działa normalnie wszystko lecz jest simlock na orange niestety i nie uda się go odblokować kodem bo jest zablokowany "licznik".. Ktoś ma pomysł na to ? Jutro planuję wycieczkę do salonu orange może oni coś doradzą..


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Sony Xperia SP

włącz rwk wtedy będziesz miał bonusy za doładowania na rok

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Sony Xperia SP

Przykro mi ale jestem uczniem bez grosza obecnie także nie będę hodował dwóch telefonów. Ktoś ma pomysł na zdjęcie simlocka z tego telefonu. Telefon jest po wymianie gwarancyjnej i ma zablokowany licznik także kodem nie uda się zdjąć simlocka. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Sony Xperia SP

Co do simlocka - zostaje serwis.

Poza tym narzekasz na ofertę, to po co się pytasz o ofertę od Orange jak i tak nie zamierzasz skorzystać. W Orange masz RWK korzystniejsze niż w playu.