Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samsung Note 10 + - VoLTE oraz WiFI Calling


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 181
  • 187
  • 0

Samsung Note 10 + - VoLTE oraz WiFI Calling

Witam Forumowiczów,

 

Pytanie jest następujące - chce zakupić Note10+ i waham się nad kanałem zakupu. Salon Orange - Salon Samsung. Nie wiem jak będzie wyglądała dostępność Note10+ w Salonach Orange w WAW lub KAT. 

W salonach Samsunga ponoć ma być ale do brzegu.

VoLTE i WiFi Calling zgodnie z opisami ma działać tylko na firmwarze od operatora - ba Orange chyba nawet teraz podkreśla, że na innych celowo będzie to blokował. Jak to jest naprawdę i jak to jest w Samsungu? Pan w Salonie Samsunga w Warszawie w Arkadii zarzekał się, że obie usługi na "gołym" FW będą działać. 

Czy ktoś może się wypowiedzieć?

Dodatkowo czy łatwe jest wrzucanie softu z brandem i bez w domu? W telefonach Sony dziecko z przedszkola by to zrobiło i to tak, że serwis nie widzi lub nie chce widzieć:) 

 

Dzięki za merytoryczną i najlepiej bardzo techniczną rozmowę:)

 

pozdrawiam,

 

Piotr

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Samsung Note 10 + - VoLTE oraz WiFI Calling

Wg mnie najbardziej wiarygodne jest info tutaj http://wificalling-volte.pl/
Tylko też trzeba brać pod uwagę że czasem wsparcie może zostać zakończone bez podania przyczyny.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 181
  • 187
  • 0

Samsung Note 10 + - VoLTE oraz WiFI Calling

Mam Note10+ z MediaMarketu - działa VoLTE i WiFi Calling. 

Narazie dwa dni testów ale bez problemów. 

Jeśli ktoś ma jakąś metodologię testów, kodeków itd chętnie sprawdzę i podzielę się z Koleżeństwem na Forum. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 106
  • 159
  • 1

Samsung Note 10 + - VoLTE oraz WiFI Calling

Posiadam Note 10+ i zdecydowanie nie polecam dystrybucji operatora orange. Cena jet oderwana od rzeczywistości, wyższa od rynkowej o 1/3. A w zamian otrzymujesz 2 miesięczne opóźnienie we wszelkich aktualizacjach. Sam telefon jest jedyny w swoim rodzaju,