Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm czarny

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 14
  • 0

Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm czarny

Witam,

 

Zamówiłem Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm w kolorze czarnym, który wedlug zdjęć na oficjalnej stronie Orange jest wersją Under Armour. Przed złożeniem zamówienia otrzymałem potwierdzenie od dwóch różnych konsulatantów/sprzedawców odnośnie wersji wyżej wymienionego modelu ("... na zdjęciach jest ukazany model, który Pan dostanie."). W momencie odbioru sprzętu w salonie dowiedziałem się, że tej wersji nie posiadają (i nigdy nie mieli), wzamian zaproponowano mi zwykłą wersję Watcha Active 2.

W świetle interpretacji UOKiK, produkt prezentowany na zdjęciach w oficjalnej ofercie (czyli prezentowana na stronie sprzedawy) nie może odbiegać od rzeczywiście oferowanego sprzętu. Stąd moje pytania, jak ktoś z działu marketingu wpadł na pomysł zamieszczenia zdjęć tej wersji produktu oraz dlaczego konsultanci/sprzedawcy potwierdzają, że product, który otrzymam to dokładnie ten sam co widoczny na zdjęciach?

 

Pozdrawiam,

Kamil, wieloletni klient Orange

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm czarny

@Kamil_88 Dzięki za cynk. Przekazaliśmy sprawę do weryfikacji, aby zostało to ASAP skorygowane.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm czarny

@Kamil_88 

 

W tej sytuacji możesz złożyć skargę do Orange i wniosek do UOKIK.Konsultanci z działu sprzedaży mają podgląd do podobnego panelu jak Ty wiec jeżeli ktoś błędnie wprowadził produkt to nieświadomie pracownicy wprowadzają w błąd.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 14
  • 0

Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm czarny

@DawidOrange,

 

Dziękuję za odpowiedź. Jako że mam nieprzyjemne doświadczenia z UOKiK również w kwestii Orange, gdyż proces trwa "wieki", chciałem aby ktoś zareagował w miarę szybko dlatego postanowiłem zamieścić wpis na Nasz Orange. Zmiana zdjęcia na stronie nie powinna zająć dużo czasu zwlaszcza, że jest już dostępne na stronie (wersja SG Watch 2 44mm LTE - aluminium wygląda dokladnie tak samo jak produkt zaprezentowany mi w salonie). Wystarczy skopiować zdjęcia i po sprawie. Dzięki temu obecni oraz pryszli klienci Orange unikną rozczarowania. 

 

Pozdrawiam

Anonim

Nie dotyczy

Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm czarny

@Kamil_88  poruszając ten temat tu, na pewno ktoś to poprawi 🙂


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 14
  • 0

Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm czarny

@Anonim wątpię, ale zawsze warto spróbować 😉

Anonim

Nie dotyczy

Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm czarny

@Kamil_88  uwierz na słowo, że będzie korekta 😉


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm czarny

@Kamil_88 Dzięki za cynk. Przekazaliśmy sprawę do weryfikacji, aby zostało to ASAP skorygowane.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 14
  • 0

Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm czarny

@Bartłomiej,

 

Dzięki. 

 

Ps.: Chyba, że jednak macie go w ofercie to wtedy proszę o info 😉 

 

Pozdrawiam,

Kamil