Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samsung Galaxy Note 8 + stacja Dex

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 8
  • 1

Samsung Galaxy Note 8 + stacja Dex

Witajcie, czy ktoś może wie czy zaczęła się dystrybucja Note'a 8 ? zamówiłem 12 września i dostałem info, że rozpoczną wysyłkę od 14.09 . Na mailu mam info, że mogę sprawdzić status, ale na tej stronie jest tylko info od 5 dni, że "zamówienie przekazane do realizacji". Ktoś z Was już dostał, lub ma jakieś info kiedy dostanie?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 8
  • 1

Samsung Galaxy Note 8 + stacja Dex

Paczka dotarła. Tel działa. Także temat do zamknięcia. Dziękuję wszystkim za pomoc

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32489
  • 37035
  • 1373

Samsung Galaxy Note 8 + stacja Dex

Wczoraj Wojtek Jabczyński (rzecznik Orange) umieścił taki twitt https://twitter.com/RzecznikOrange/status/909729929008381952
Więc wysyłka ruszyła.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 8
  • 1

Samsung Galaxy Note 8 + stacja Dex

OK, dziękuję za informację. Jak na razie , mój status na stronie się nie zmienił, nadal się przygotowuje. poinformuję jak coś ruszy. Pozdrawiam

 

Anonim

Nie dotyczy

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 8
  • 1

Samsung Galaxy Note 8 + stacja Dex

A to ciekawe co napisałeś, nawet w ofertach abonamentowych jest niedostępny. Ciekawe dlaczego napisali, że wysyłka do klientów od 14 września skoro nie mają go na magazynie. Chyba, że wysyłka bezpośrednio z Azji 🙂 Mogli napisać, że wyślą np 23 25 września jak będzie dostępny. A tak sprzedają coś, czego jeszcze sami nie mają. Dziwne tym bardziej, że wyżej w odpowiedziach jest tweet, że wysyłka ruszyła.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32489
  • 37035
  • 1373

Samsung Galaxy Note 8 + stacja Dex

Model był na razie tylko na przedsprzedaży. Sztuk chyba nie ma na komercyjną sprzedaż.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 8
  • 1

Samsung Galaxy Note 8 + stacja Dex

dzwoniłem na *100 i *700 , niestety telefonu nie ma 😞 jak dotrze to będzie wysyłka, raczej w przyszłym tyg, teraz nie ma co liczyć....


Zespół Nasz Orange
  • 2885
  • 11506
  • 150

Samsung Galaxy Note 8 + stacja Dex


David333 napisał:

dzwoniłem (...) niestety telefonu nie ma 😞 jak dotrze to będzie wysyłka, raczej w przyszłym tyg, teraz nie ma co liczyć....


Dzięki @David333, że podzieliłeś się tutaj z nami tymi informacjami Szczęśliwy mężczyzna

Anonim

Nie dotyczy

Samsung Galaxy Note 8 + stacja Dex

@David333Możesz się podzielić też tu na blogu Orange 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 8
  • 1

Samsung Galaxy Note 8 + stacja Dex

Witam, aktualizacja. Wczoraj wieczorem dostałem info sms , że paczka od Orange idzie do mnie. Dzisiaj rano kolejny sms z potwierdzeniem, że paczka będzie dzis dostarczona oraz tel do kuriera wraz info o kwocie pobrania. także chyba dziś się wszystko skończy pozytywnie 🙂